Hızlı kilo vermek

Bu konuyu okuyanlar

FFrozéNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Ailem fazla kilom olduğunu ve ideal kiloma düşersem bana yeni bir bilgisayar alacaklarını söylediler, 15 kilo'ya yakın kilo vermem gerekli bunu hızlıca yapabilmenin bir yolu var mı? Mesela 1 ay?

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Ailem fazla kilom olduğunu ve ideal kiloma düşersem bana yeni bir bilgisayar alacaklarını söylediler, 15 kilo'ya yakın kilo vermem gerekli bunu hızlıca yapabilmenin bir yolu var mı? Mesela 1 ay?
Kiloya göre değişir. Örneğin 200 kiloysan 1 gün az yesen bile 2,3 kilo kaybın olur. Tabi bu giden yağ değil vücudun tuttuğu su olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doktor tabiki en doğrusunu söyler ama istersen yaşanmışlıklardan mantık yürütebiliriz, kilonu ve boyunu söylersen.

FFrozéNN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Kiloya göre değişir. Örneğin 200 kiloysan 1 gün az yesen bile 2,3 kilo kaybın olur. Tabi bu giden yağ değil vücudun tuttuğu su olur.

Doktor tabiki en doğrusunu söyler ama istersen yaşanmışlıklardan mantık yürütebiliriz, kilonu ve boyunu söylersen.
180 boy
100 kilo

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Veremezsin. Versen bile sağlıklı olmaz.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
1 ayda 15 kilo mümkün değil. 6-7 ayda belki.

Cenkulug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
yulaf lapası diyetine bir bakmanı öneririm ben 5 günde 4kilo 200gram verdim 87küsürden 83,8'e düştüm belki arkadaşların dediği gibi vücudun tuttuğu sudur lakin ben bu kiloyu vermişim sonuçta

nodata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Hızlı kilo vermeye değil en hızlı nasıl yağ yakılır ona bakmalısınız. Definasyon yapabilirsiniz bir süreliğine. Eğer hızlı kilo vermek için yemiyim veya az yiyeyim derseniz o zaman Skinny Fat olursunuz ve sonrasında da keşke kilolu kalsaydım dersiniz.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Diyetisyenler önerilerinde haftada maks. 1 kilo vermeyi sağlıklı buluyor.

Ben sizin yerinizde olsam 2 dambık alır kollarımı, göğüslermi, ayaklarımı aktifleştirirdim.

sonra da başla koşmaya.

ilk dambıl antenrman yapardım çünkü 100 kg ile koşmak daha zorlu olur.

Not: Koşmadan önce mutlaka ısının. Sakatlanabilirsiniz.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Maydanoz suyu içmeni tavsiye ederim.
İnternette aratırsanız detaylarını görebilirsiniz.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Ailem fazla kilom olduğunu ve ideal kiloma düşersem bana yeni bir bilgisayar alacaklarını söylediler, 15 kilo'ya yakın kilo vermem gerekli bunu hızlıca yapabilmenin bir yolu var mı? Mesela 1 ay
Sana tavsiyem uyanır uyanmaz iki bardak su iç içtikten sonra yürüyüşe git gelincede yoğurt ye kahvaltı olarak yoğurt hem sağlıklı hem de zayıflamana yardımcı olur

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
çok sıkı çalışma ile 3 ayda 22 kilo verdim benim için çok zor bir süreçte çoook çalışman lazım 3 ayda baya çalıştım ve hiçbir zaman sürekli aynı hareketleri yapmadım

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Mide amaliyatı olsan bile bir ayda 15 kiloyu morbit obez biri verebilir. Bu sürede 15 kilo vermenin imkanı olmadığı gibi denemekte sağlığını etkiliyebilir. Yağ yakarak uzun sürede vermek en sağlıklısı hızlı kilo vermek hızlı kilo almak ile sonuçlanır

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
7-8 ay gibi bir sürede disiplinli bir program uygulanırsa verilebilir. Temelde yapman gerekenler;
* Yediğini ve içtiğini değiştir
* Yediğin ve içtiklerinin zamanını değiştir
* Yediklerinin ve içtiklerinin gramajını düşür

Bu 3 şeyin üstüne bir de düzenli su tüketimi, belirli miktarda spor, takviye edici gıdalar ve belirli günlerde oruç eklenirse çok kısa zamanda sonuç alınır ama benim gördüğüm bu işin başlangıç noktası ekmeği bırakmak. :)

Juscesia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim ben sadece diyet yaptım her gün 3 saat bisiklet sürdüm. (her yemekten sonra 1 saat bisiklet) Kola, cips yani abur cubur vs hiç yemedim. 60 kilodan 50'ye düştüm sadece 2 ayda

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
İlk önce diyetisyenle yola başlamak en iyisi fakat sende düzenli beslenerek , kalorıden kısarak ve spor yaparak cok ıyı konuma gelebılırsın. Fakat asla şok diyetler uygulama saglıgından olma. 1 ayda 10 kılo vermek saglıklı bır yol degıl.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808