Hitman, Batman ve Assassin's Creed serileri

Bu konuyu okuyanlar

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar şu an Witcher serisinin 2. oyunundayım. Daha önce Tomb Raider serilerini zevkle bitirdim, Witcher serisi bittikten sonra bu 3 oyunun serilerine başlayacağım fakat bütçem fazla yok. Hitman için blood money ve absolution alacağım. Batman cadılar bayramında tamamını alacağım fakat Assassin's Creed'in fazla serisi olduğu için ve hikayesinin bir yerden sonra kötü olduğunu duydum. Özellikle assasin's Creed için hangi serileri almam hikayeyi anlamam ve zevk almam için yeterli? Grafik çok önemli bir etmen değil benim için.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Assassin's Creed'in çoğu oyunu zaman zaman uPlay ve Epic Games üzerinden ücretsiz dağıtılmıştı.Onları kaçırmamanı dilerdim.Ama paranla alacaksan sana şunları öneririm;Black Flag,Revelations,Syndicate(benim şahsen sevdiğim oyunlar)

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Epic Games 23 Eylül'den itibaren bedava Rocket Leauge verecek. Yanlış hatırlamıyorsam yanında 80TL üzeri 60 TL indirim kuponu da verilecek. O kuponla istediğiniz oyunları ucuza getirebilirsiniz. Size tavsiyem bu kuponu Assassin's Creed Odyssey almanız. Ubisoft Forward etkinliği yüzünden 24 üne kadar indirimde. 23 Eylül de Rocket Leauge i kütüphanenize ekleyip aynı gün Odyssey'i 20 kusur TL ye alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Arkadaşlar şu an Witcher serisinin 2. oyunundayım. Daha önce Tomb Raider serilerini zevkle bitirdim, Witcher serisi bittikten sonra bu 3 oyunun serilerine başlayacağım fakat bütçem fazla yok. Hitman için blood money ve absolution alacağım. Batman cadılar bayramında tamamını alacağım fakat Assassin's Creed'in fazla serisi olduğu için ve hikayesinin bir yerden sonra kötü olduğunu duydum. Özellikle assasin's Creed için hangi serileri almam hikayeyi anlamam ve zevk almam için yeterli? Grafik çok önemli bir etmen değil benim için.
AC 2, AC Brotherhood, AC Rogue ve AC Black Flag almanı öneririm. Unity ve Revelations'a para verilmez.