Soru Hırsızlara karşı çözüm önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Dertsizali

Profesör
Merhaba arkadaşlar bir haftada dört defa hırsız girdi... gurbetçi bir aile dostumuzun evine hırsız girip duruyor... evde bize emanet.
Kapıyı kapatsak bacadan giriyor bacayı kapatsak başka yerden giriyor. Şerefsizler.. polis çağırıyoruz inceleyip gidiyor.. artık onlarda bıktı... kamera takılsa kamerayı alıp giderler şerefsizler... çözüm öneriniz var mı?

Fakehero

Profesör
Elektrikçi çağırın düşük voltajlı elektrik bağlasın kapı ve pencerelere. Sizin eve gizli hat çeksin düğme taksın. Bak bakalım çarpılınca bir daha o evi soyabiliyorlar mı pislikler.

Fakehero

Profesör
Bence de alarm taktırılsın. Ev yaşadığınız şehirde mi peki ? Aynı şehirde ise aileden bir birey izin alsın orada kalsın.

Dertsizali

Profesör
alarm çözüm olur dostum 15 saniyede şifreyi girmezlerse pata pata polis kapıda 😂
Doğru ama polise sorduk onu alarm çalar çalmaz yetişebilir mısınız gelmemiz 10 dk bulur demişler.. 10 dk kaçarlar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence de alarm taktırılsın. Ev yaşadığınız şehirde mi peki ? Aynı şehirde ise aileden bir birey izin alsın orada kalsın.
Bunu da düşündük ama tek başına oda korkabilir..

Dertsizali

Profesör
Pitbull bende düşündüm de pitbull silah sayılıyormuş.. hırsızı parçalar Öldürür filan sonra bizim başımız yanar..
Mesaj otomatik birleştirildi:

güvenlik kamerası + alarm sistemi taktırabilirsiniz. Caydıracağını düşünüyorum.
Hırsız kamerayı da alarmıda çalar polis gelene kadar diye endişeliyiz.. başka çözümler arıyoruz...

Sabaton

Asistan
Oklava veya kalın bir kalas bulunsun evinizde bizim evde ayakkabılığın yanında duruyor hırsız girerse onunla pekmezini akıtacağım zaten babam ve annem saat 2 veya 3 gibi yatıyorlar babam yatsa bile annem uyanık annem yatsa bile babam uyanık ben zaten hep uyanığım yani hırsız girmesine imkan yok hele alt komşumuza girerlerse hırsıza fatiha okuyabiliriz altta Türkmenler oturuyor küçücük evde 7 kişiler.

Dertsizali

Profesör
Oklava veya kalın bir kalas bulunsun evinizde bizim evde ayakkabılığın yanında duruyor hırsız girerse onunla pekmezini akıtacağım zaten babam ve annem saat 2 veya 3 gibi yatıyorlar babam yatsa bile annem uyanık annem yatsa bile babam uyanık ben zaten hep uyanığım yani hırsız girmesine imkan yok hele alt komşumuza girerlerse hırsıza fatiha okuyabiliriz altta Türkmenler oturuyor küçücük evde 7 kişiler.
Eee yani? Konuyu okudunuz mu? Bizim ev olsa bende geç uyuyorum ama bizim ev degil...

Son mesajlar