Hindistana Hiç Giden Varmı ?

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696
Tamam dediğin doğruda ama orda fakirler pislik içindeyken zenginler gittikçe dahada zengin oluyor.
Zenginlerin yıkandıkları pis su faln orda fakir olanların deresinden falan geçiyor. Yok açlıktan falan ölüyolar. Aslında şöyle hindistanın iline göre bağlı şimdi hindistanın A ilçesinde fakirler varken B ilçesinde zenginler var. Fakirlerin olduğu yer dahada pis.
Fakirler
Ekli dosyayı görüntüle 127638
Zenginler
Ekli dosyayı görüntüle 127640
Hindistan'da orta geçimler yok ya çok zengin ya çok fakir.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
591
Hindistan'da orta geçimler yok ya çok zengin ya çok fakir.
Aynen (¬‿¬)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben gidersem beni linç ederler. Yanlışlıkla inek eti yerim Vb. Kalsın.
Ya ineğe tapmıyolar. İneğe saygı duyuyorlarmış.
Müslümanlar çokmu acaba orda ?

Mercedes SLK 230 ve Opel Combo. :)
Mercedes e coupe.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,231
bir arkadaşım vardı aklıma o geldi. hoca derste demişti yurtdışına gideniniz var mı. arkadaşda el kaldırdı tüm sınıf bir anda ona döndü. hoca sordu nereye gittin. ne dese beğenirsiniz. kktc. teknik olarak yurtdışı sayılıyor aslında. ama sınıftakilerin beklediği bir cevap değildi. herkes bir anda topluca ooofffff dedi.

Reaksiyon puanı
646
Merhaba arkadaşlar hiç yutdışına gittiniz mi ? Gittiyseniz hangi ülkeye ve gittiğiniz ülkeyi beğendiniz yanlarını yazın.
Merak ettim açıkcası.
gitmiştim ama aşırı kirli ve yiyeceklerine katlanırmısınız bilmiyorum uçaktayken uyku ilacı içmiştim dönüşünde karnımın ağrısından yemekleri öyle baharatlı ve acı ki onun haricinde italyayı falan anlatıyım illa hindistan mı olmalı

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
591
gitmiştim ama aşırı kirli ve yiyeceklerine katlanırmısınız bilmiyorum uçaktayken uyku ilacı içmiştim dönüşünde karnımın ağrısından yemekleri öyle baharatlı ve acı ki onun haricinde italyayı falan anlatıyım illa hindistan mı olmalı
Sen hindistana gittin mi ?

Aga gittiysen biraz anlatsan fena olmaz.

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
591
İtalyayıda anlatabilirsin.

Reaksiyon puanı
646
İtalyayıda anlatabilirsin.
pekala gittiğim yıl sanırım 2019 du ilk başta romaya gittim yanıma fotoğraf makinesi almıştım ama muhtemelen uçakta hasar gördü (valize koymak kötü bir fikirdi) ondan sonra otele yerleştim ve susuzluktan ölmüştüm markete girip su istedim adam bana şuna benzer birşey dedi burda su yok çeşmeden iç dedi şaşırdım otele geri döndüm ve çeşmeden su içtim suyun tadı temizdi sonra otelin ikram ettiği kahveyi içtim sonra da kolezyuma gittim kolezyumu fazla gezemedim ondan sonra biraz acıkmıştım yemek için bir restorana gittim pizza 50 Euro ve böyle poğçaya benziyen birşey ve üstünde sucuk olan tuhaf birşey vardı fiyatı 20 euro dedi bende aldım ah alan aklıma ******* domuz etliymiş tadı lezzetliydi ama domuz eti yapacak birşey yoktu bende otele biraz dinlenmek için yola koyuldum ve uyudum 2. gün bu gün venedike geldim burda bi gondola bindim fiyatı 150 euro dedi bana gondolcu bende tamam dedim parayı verdim ama gondolcu atarlıydı öyle gondolun bir romantik birşeyi yok adam önünde olan gondolları itiyordu ve baya bi sallanıyordu sonunda gondol yolculuğu bitti ve indim şükür dedim hala başım dönüyordu otele geri döndüm ve havalimanına ardından istanbula ve eve ah gezdiğim garip ve güzel yerdi

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
591
Bilmiyorum ben de bunu soracaktım.
Refah seviyesi yüksek ülkeler yerine neden Hindistan?
Eğer kalıcı gitmek istesem tabiki ABD.
Ama ben Hindistanın kültürü vs. herşeyini merak ediyorum.
Yani burdan ABD' ye gitmem. Dolar olmuş 8 Lira.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,071
çok küçükken parise gitmiştim. Disneyland'da tüm günümü geçirmiştim. sonra disneylanddan otele dönerken yoldaki crepçilerden crep yerken eyfel kulesindeki ışık gösterisini izlemiştik. ve her yere metroyla gidiyorduk

Reaksiyon puanı
427
Merhaba arkadaşlar hiç yutdışına gittiniz mi ? Gittiyseniz hangi ülkeye ve gittiğiniz ülkeyi beğendiniz yanlarını yazın.
Merak ettim açıkcası.
Gittim Almanya,Birleşik Krallık,Belçika,İtalya hepsinin güzel yönleri var.

Eğer kalıcı gitmek istesem tabiki ABD.
Ama ben Hindistanın kültürü vs. herşeyini merak ediyorum.
Yani burdan ABD' ye gitmem. Dolar olmuş 8 Lira.
Bu kadar merak ediyorsanız internetten filan izlemenizi tavsiye ederim çünkü pek gezilcek bir yer değil :D

¹ ChamPoinT ¹

Profesör
Reaksiyon puanı
591
Gittim Almanya,Birleşik Krallık,Belçika,İtalya hepsinin güzel yönleri var.

Bu kadar merak ediyorsanız internetten filan izlemenizi tavsiye ederim çünkü pek gezilcek bir yer değil :D
İzledim bence tarihi güzel.
Ama şu şey boya bayramı efsane ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Tamam dediğin doğruda ama orda fakirler pislik içindeyken zenginler gittikçe dahada zengin oluyor.
Zenginlerin yıkandıkları pis su faln orda fakir olanların deresinden falan geçiyor. Yok açlıktan falan ölüyolar. Aslında şöyle hindistanın iline göre bağlı şimdi hindistanın A ilçesinde fakirler varken B ilçesinde zenginler var. Fakirlerin olduğu yer dahada pis.
Fakirler
Ekli dosyayı görüntüle 127638
Zenginler
Ekli dosyayı görüntüle 127640
Kısaca zenginler çok zengin, fakirler çok fakir.