Hiç Clash Of Clans oynadınız mı?

Bu konuyu okuyanlar

BuraKAyaydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet. Hala da oynuyorum. Ancak ayda 1 kere girip savaş yapıp çıkıyorum. Eski heyecanı kalmadı bana göre.

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Oynuyorum.Benim abimde oynuyor zaten ben ondan görerek başlamıştım :D Abim uzun zamandır oynuyor.Belediye binası 12 seviye şuan müsait olmadğı için pek oynayamıoyr oynasaydı şuan 13 olmuştu sanırım :) Benim belediye binam 8.Seviye kupam ise 1300-1400 arasında değişiyor :)

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
2.5 sene boyunca oynadım ve bıraktım.

no_name.0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook yani bu yazdıgım O' lardan daha fazladır. svy8 baskan evimidir nedir ondan yaptım gemiyle gittigim yerde ise 7 svy yapmıstım onume cıkan herkesin koyunu yıkıyodum sonra brawl stars cıktı sonra pubg mye sardım sonra among us cıktı. SUAN PUBG MOBİLE GAME FOR PEACE VE AMONG US OYNUYOM. Game for peace oynayan adını yazsa birlikte oynasak?

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Aktif hesabım var full sayılır

WindowseXPerience

Namı diğer vindovs ikspi :)
Reaksiyon puanı
197
Yaklaşık 6 senedir oynuyorum ama artık eskisi gibi sarmıyor, klanda ve küresel kaldırılmadan önce özellikle geceleri güzel muhabbetler dönerdi, sabahlara kadar kupa ve ganimet kasmaya uğraşırdık ama şimdi ganimeti toplayıp ve 1- 2 savaş yapıp çıkıyorum.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Yaklaşık 6 senedir oynuyorum ama artık eskisi gibi sarmıyor, klanda ve küresel kaldırılmadan önce özellikle geceleri güzel muhabbetler dönerdi, sabahlara kadar kupa ve ganimet kasmaya uğraşırdık ama şimdi ganimeti toplayıp ve 1- 2 savaş yapıp çıkıyorum.
Al benden de o kadar

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
Küresel kesinlikle geri gelmeli :/

turuncuaşkına

Asistan
Reaksiyon puanı
144
bir aralar sürekli oynamaya çalışıyordum ama sonra dedim yok benden olmayacak ve sildim.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
En son 10 yaşında oynamıştım. Genel chatte biri beni tehdit etmişti korkudan silmiştim :D

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Aktif olarak oynamıyorum ancak uzun yıllar boyunca oynamıştım.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
İlkokulda Clash Royale ve Clash of Clans oynardık :)

Minecraft kartları alırdık. Clash Royale bir ara aşırı popülerdi. Mahallede klan kurmuştuk :D

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Vallahi 4 tane hesabım vardı 1ni sattım 1nin mailini de şifresini de unuttum diğer ikisi ile devam ediyorum yıllardır var sıkılıyor bırakıyor sonra geri başlıyorum fln 2 3 oldu şimdi geri başladım. Bakıyorum da herkes gelirim diyor klan kuran yok klanım Dreed's herkese açık nickim SLayer zaten diego ve ben varız sadece gelenleri beklerim yok ayrı bir Sdn ismi olsun derseniz de gelirim

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Vallahi 4 tane hesabım vardı 1ni sattım 1nin mailini de şifresini de unuttum diğer ikisi ile devam ediyorum yıllardır var sıkılıyor bırakıyor sonra geri başlıyorum fln 2 3 oldu şimdi geri başladım. Bakıyorum da herkes gelirim diyor klan kuran yok klanım Dreed's herkese açık nickim SLayer zaten diego ve ben varız sadece gelenleri beklerim yok ayrı bir Sdn ismi olsun derseniz de gelirim
Klan adı: Adana01 8 level herkese açık limit yok arkadaşlar gelebilirsiniz..

05vk06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aktif olarak oynuyorum. th 12 full sadece duvarlar kaldı.