Soru Hesabını mı sildi nasıl anlarım?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Arkadaşlar, kız arkadaşımdan dün ayrıldım whatsapp ve telefondan engelledim oda engelledi akşam instagram hesabına baktığımda o engellemiş akşam yeğenimin hesabına baktığımda onda görünüyordu hesabı bu sabah baktığımda yeğenimde de görünmedi hesabını komple mi sildi acaba nasıl anlarım?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Arkadaşlar, kız arkadaşımdan dün ayrıldım whatsapp ve telefondan engelledim oda engelledi akşam instagram hesabına baktığımda o engellemiş akşam yeğenimin hesabına baktığımda onda görünüyordu hesabı bu sabah baktığımda yeğenimde de görünmedi hesabını komple mi sildi acaba nasıl anlarım?
U-uğraşma

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,622
Çokta umursamamak gerektiğini düşünüyorum. İlişki bitmiş sonuç olarak, stalk'lamanın ne manası var?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,458
Eğer yeğeninizi engellemediyse silmiştir yüksek ihtimal. Tabii direk sizin internetinizden oluşturulmuş hesapları da otomatik engelleyen bir sistem de olabilir (galiba şuan aşırı salladım ama düşük bir ihtimal de olsa olabilir.).

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Eğer yeğeninizi engellemediyse silmiştir yüksek ihtimal. Tabii direk sizin internetinizden oluşturulmuş hesapları da otomatik engelleyen bir sistem de olabilir (galiba şuan aşırı salladım ama düşük bir ihtimal de olsa olabilir.).
Yeğenimin hesabını bilmiyor tanımıyor sadece yazdım adını dün çıktı ama bugün çıkmadı, zaten profil resmi vs yoktu boştu sadece benim için açmıştı

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,458
Yeğenimin hesabını bilmiyor tanımıyor sadece yazdım adını dün çıktı ama bugün çıkmadı, zaten profil resmi vs yoktu boştu sadece benim için açmıştı
Senin için açtıysa silmiştir. Daha işlevi kalmadı diye ve sen ulaşma diye.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Dondurmuştur o anlık üzgünlük ile birkaç güne açar bence

karavanlagez.11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet bu tarz bir engelleme yöntemi de var artık Instagram'da. Olmadı arkadaşından da bak:D