Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Bu konuyu okuyanlar

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Asıl aşk meşki, hataları falan ergenlikte yapacaksın. Şuan tam saçmalama zamanı öyle söyleyeyim. Eğer yetişkin olduktan sonra bu işlere atılırsan yaptığın hatalar kafayı yedirtir sana. Sırf bunun için gidip kız kovalamana gerek yok sadece kendini bundan uzak tutmaya çalışma.
Ne bileyim hocam yaşıtlarım bana çok aptalmış gibi geliyor hiç ısınanıyorum. Ya da ben onlara göre çok zekiyim anlamadım.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Ne bileyim hocam yaşıtlarım bana çok aptalmış gibi geliyor hiç ısınanıyorum. Ya da ben onlara göre çok zekiyim anlamadım.
Bu yaşta aptallıkları yapacaksın ki ileride yapmayacaksın. Dediğim gibi bunun için kız peşinde koşmana gerek yok ama kendini aseksüelde yapma.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Hocam kırıcı olucam bunun zeka ile uzaktan yakından alakası yok
Kırılmadım. ?

Ne bilim hocam çevremdeki herkes TikTok kullanıyor iPhone kullanıyor. Tabii kimin ne kullandığı beni ilgilendirmez kesinlikle ama ben yeni telefon alacağım iPhone al diye baskı kuruyorlar. Neyse rahatım sonuna kadar Android.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yaşta aptallıkları yapacaksın ki ileride yapmayacaksın. Dediğim gibi bunun için kız peşinde koşmana gerek yok ama kendini aseksüelde yapma.
Hocam kesinlikle aseksüel değilim. Karşı cinsten hoşlanıyorum ama açılmaya gerek duymuyorum.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Kırılmadım. ?

Ne bilim hocam çevremdeki herkes TikTok kullanıyor iPhone kullanıyor. Tabii kimin ne kullandığı beni ilgilendirmez kesinlikle ama ben yeni telefon alacağım iPhone al diye baskı kuruyorlar. Neyse rahatım sonuna kadar Android.
Yok hocam kırılın çünkü sevgili işlerinden zekaya; zekadan iphone a ; iphonedan androide geçtiniz konumuzla alakasını anlamadım biraz zeka ?

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
Hocam benimde öğretmenlerimin azınlığı falan Instagram üzerinden takip isteğimi reddediyorlar. ?

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Tanışalı 1 ay olsa da kaç yıllık arkadaşlarımdan daha iyi hissettiren biri vardı. Kimse güzel bulmasa ben hâlâ bana baksa benimle konuşsa yeter kafasındayım. Yeri geldi aynı meyve suyundan içtik yeri geldi birlikte kitap okuduk yeri geldi saçımı ördü bilekliğimi taktı.
Zaten söylüyordu baştan beri ama şansımı deneyeyim dedim ilişki istemiyorum dedi sende olmayacak biri değilsin dedi fakat biliyorum istese bile beni istemez. Hâlâ arkadaşız fakat sadece merhaba merhaba ya da bir tık ötesi, arkadaş kalamıyorsunuz her gördüğünüzde içinizde birşeyler kopuyor hele de hergün görüyorsanız işiniz çok zor.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Tanışalı 1 ay olsa da kaç yıllık arkadaşlarımdan daha iyi hissettiren biri vardı. Kimse güzel bulmasa ben hâlâ bana baksa benimle konuşsa yeter kafasındayım. Yeri geldi aynı meyve suyundan içtik yeri geldi birlikte kitap okuduk yeri geldi saçımı ördü bilekliğimi taktı.
Zaten söylüyordu baştan beri ama şansımı deneyeyim dedim ilişki istemiyorum dedi sende olmayacak biri değilsin dedi fakat biliyorum istese bile beni istemez. Hâlâ arkadaşız fakat sadece merhaba merhaba ya da bir tık ötesi, arkadaş kalamıyorsunuz her gördüğünüzde içinizde birşeyler kopuyor hele de hergün görüyorsanız işiniz çok zor.
umarım hisleri değişir

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Bi' kız var, benden hoşlanıyormuş. Bana açılamadığı için her gün kendini jiletlemeye başlamış. Deli midir nedir... (!)
Küçükken çok can yakacak bu çocuk diye boşuna dememişler.

• Komik
Reactions: Rei

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Benim de bir arkadaşım reddedilme hikâyesini anlatıp dururdu, onu yazayım bari buraya.

Sanırsam Bolu'daymış o sıralar, şimdi hangi şehir olduğunu hatırlayamadım fakat arkadaş şehir değiştirdiği için bizim lisemize nakil olmuştu. Söylediğine göre bir kızdan hoşlanmıştır ve kızın arkadaşlarıyla da köprü kurarak kendisinin ondan hoşlandığını bilmesini sağlar. Fakat kızın ''O şu köprüden atlasın ancak öyle olur.'' dediğini öğrenir ve gerçekten de o köprüden atlar. Yanıt olarak ise kız ''Allah'ın geri zekâlısı, ne kabul edece'm, yürü git işine.'' demiştir ve oğlanın dünyası yıkılır, depresyona girer ve en sonunda ne kadar geri zekâlı bir insan olduğunun farkına varır.

Kötü bir son gibi gelebilir fakat aslında bu mutlu bir sondur, çünkü mal olan kişi mal olduğunun farkına varmıştır!

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Ben reddedilmedim fakat garip bir hikâyem var.

Lise 2'de hoşlandığım bir kız vardı, arkadaştık fakat ona özel olarak ilgi falan gösteriyordum işte. Bu kıza aşırı âşık olmuşken dünyam resmen onun etrafında dönüyordu. Birkaç defa dışarı çıktık fakat açılamıyordum.

Bir gün kız birden geldi, okulda beni bir köşeye çekti. Okulumuzda çok popüler olan, benim hoşlandığım kızın da arkadaş olduğu Rus bir kızla çok yakıştığımızı söyledi. Rus kızla beni ayarladı ve gitti.

Ne âşık olduğumun bir anlamı kaldı ne de dünyamın onun etrafında dönmesinin. İşin içinde Rus bir kız varsa her kural baştan yazılır! Rus kız ile ilişkimiz hâlen devam ediyor fakat garip bir ilişkimiz olduğunu kabul etmeliyim, arada birbirimizi engelliyor arada da çıkıyoruz. Bu aralıklar genelde bir mevsim kapsıyor. Her neyse ne işte!

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Lise 2'de 16 yaşında olduğunuzu varsayarsak 7 yıllık bir ilişki. Liseden çıkıp devam eden ilişkiler de varmış demek ki.
Kesintisiz bir ilişki değil tabii ki. Söylediğim gibi arada engelliyoruz ve arada eğlenmek için çıkıyoruz sadece. Hatta hâli hazırda bir kız varken bazen ikinci olarak geldiği oluyor. Problemler, problemler...

kherimoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ortak yönlerimiz var, çok komik birisin, hayatımda gördüğüm nadir komik erkeklerdensin. 10 n'li günaydın mesajları ve işin sonunda yediğim o red. Sonrasında edebiyat yapıyor neymiş ben sevilmeyi hak etmiyorum. Neyse ki takıntım geçti