Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Bu konuyu okuyanlar

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Ben utandığımdan hiç birşey isteyemem,mesela;Sahada futbol oynayan insanlara Reddedilme korkusu ile ben de oynayayım bile diyemem.

Bu yüzden galiba hiç reddedilmedim.

Reddedilmek her zaman kötü değildir,Zirve 1 kişiliktir !

Edit:Sevdiğim birine açılmıştım sonra Reddetti,bende daha kimseye açılamıyorum

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Reddedilmedim çünkü henüz söylememiştim fakat sonradan yok yere karşı taraf bana düşman oldu resmen. Bende vazgeçtim değmezdi çünkü. Bir ara sınavda benden kopya istedi ben de intikam olsun diye kasten yanlış cevabı verdim o da durumu öğrenince sinirden kendi kendine söylendi uzakta sadece gelip yüzüme konuşmadı bile bu olaydan bile ne kadar yüzsüz biri olduğu belli oluyor. Bu arada kendisine 5 puan kaybettirdim sadece. Vicdanım bir süre rahat bırakmadı beni ama kendisi de hak etmişti. Eee ne derler yarası olan gocunur. Yıl 2016/2017 o zamanlar lise okuyordum. Ve işin trajikomik yanı ise o şahsın adını 5 yıl geçmesine rağmen hala hatırlıyorum :D.

Son düzenleme:

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Reddedilmedim çünkü henüz söylememiştim fakat sonradan yok yere karşı taraf bana düşman oldu resmen. Bende vazgeçtim değmezdi çünkü. Bir ara sınavda benden kopya istedi ben de intikam olsun diye kasten yanlış cevabı verdim o da durumu öğrenince sinirden kendi kendine söylendi uzakta sadece gelip yüzüme konuşmadı bile bu olaydan bile ne kadar yüzsüz biri olduğu belli oluyor. Bu ara kendisine 5 puan kaybettirdim sadece. Yıl 2016/2017 o zamanlar lise okuyordum.
Hocam mesajınızı 4 kere değiştirdiniz :)

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
ne güzel hikayeler var diye geldim çoğunluğu sad

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,441
Benim red edilme hikayem yok ama açılamama hikayem var, hala devam ediyor.... Ona açılamadığım her gün kendime 3-4 jilet atmaya başladım 1 hafta önce. Ağlayınca jiletlediğim yerler sızlıyor....

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Benim red edilme hikayem yok ama açılamama hikayem var, hala devam ediyor.... Ona açılamadığım her gün kendime 3-4 jilet atmaya başladım 1 hafta önce. Ağlayınca jiletlediğim yerler sızlıyor....
kardesim gidip açıl zor bir sey değil belki o da seni seviyor ahgahs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teklif edildi ve kabul etti seri hâla devam ediyor gençler.
Ayrılmamızın üzerinden 1 yol geçse bile. ?
ooo elif yenge Fabqhsh

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
arkadaşlar ben red yedim ama hiç üzülmedim AŞSÇWLSÇA Haziran ayının 6 sı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle kolay olmuyor, red edilede bilirim.
bunu denemden asla bilmeyeceksin? Bir sey yapmadan kaybedeceğine bir şeyler yaparak kaybet

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Reddetmek bazen reddedilmekten kötü olabiliyor. ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Haftaya cumaya kadar açılacağım büyük ihtimal. Sonucu buraya yazarım.
Ben size inanıyorum hocam. Motivasyon konuşmasına dönmesin ama açılmadan beklemek çok kötü bir his olduğundan eminim.
Benim reddedilme değil de, gerginlikten kabul etme anım var. Sınıfta normal sohbet ettiğim bir kız okul çıkışı bir anda beni durdurup açılmıştı, kabul etmek istemesem de bir anda nedense çok gerilip reddedememiştim. 4 ay sonra falan ayrıldık zaten, üstümden yük kalkmış gibi hissettim. Şuan keşke reddetseymişim diyorum iletişimimizi kestik sonra direkt.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Ergen yaşta sevgili işleri boş iş. Ne reddetim, ne de reddedildim. Mutluyum ve yaptığımdan pişman değilim. Ancak bu ömür boyu yalnız kalacağım anlamına gelmez. Aile herşeydir.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Ergen yaşta sevgili işleri boş iş. Ne reddetim, ne de reddedildim. Mutluyum ve yaptığımdan pişman değilim. Ancak bu ömür boyu yalnız kalacağım anlamına gelmez. Aile herşeydir.
Asıl aşk meşki, hataları falan ergenlikte yapacaksın. Şuan tam saçmalama zamanı öyle söyleyeyim. Eğer yetişkin olduktan sonra bu işlere atılırsan yaptığın hatalar kafayı yedirtir sana. Sırf bunun için gidip kız kovalamana gerek yok sadece kendini bundan uzak tutmaya çalışma.