Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Merhaba arkadaşlar hepimizin sevdiği biri elbet olmuştur. Bazılarımız reddedilir ancak bazılarımız muradına erer. Herkes reddedilme hikayesini anlatsın. @Uchiha Sasuke özellikle senden bekliyoruz gfjfng Yasemin lokum gibi çocuk kaçmaz dön buna. Konu tutarsa bende anlatacağım

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bilmeyenler icin bastan anlatiyorum.
Adini vermek istemedigim bir teknoloji sitesinde reddedildigi icin bir konu acan zalım bir kiza (@Estelya ) tavsiye vermek icin konuya girdim.
Hayvansal durtulerime hakim olamayip bende kizin cazibesine kapildim. Ilkte her sey guzeldi. Kabul etti felan. 16. Erkektim hayatindaki.
Ve sonra 15. Yi unutamadigini soyledi.

Burdan sesimi duyurmak istiyorum.
Yasemin ne olur geri donnnn

Tabi red yedikten sonra butun uyeler destek verdi. 4 saatte 650 msj (33 sayfa). Ama zalım yasemin uyuya kaldi. O saat bu saat oldu kiz yok oldu..

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Adini vermek istemedigim bir teknoloji sitesinde reddedildigi icin bir konu acan zalım bir kiza (@Estelya ) tavsiye vermek icin konuya girdim.
Hayvansal durtulerime hakim olamayip bende kizin cazibesine kapildim. Ilkte her sey guzeldi. Kabul etti felan. 16. Erkektim hayatindaki.

Dönn geri Yasemin

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914

Tabi red yedikten sonra butun uyeler destek verdi. 4 saatte 650 msj (33 sayfa). Ama zalım yasemin uyuya kaldi. O saat bu saat oldu kiz yok oldu..
YASEMİNNNN GERİĞ DÖNĞĞĞĞ wqkjeqklwejkqlweqwe

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Zamanında 6 yaşımda bir kız vardı ama dökemedim içimi... Güzel bakardı bana. Çok güzeldi...

Hiç bir şey söylemedi reddetti mi reddetmedi mi bilmiyorum...
6 yasinda ne acilmasi bea. Benim cocukluktan beri birlikte buyudugum tugce vardi. Anneler telefonda konusurken telefonlari kapar aşkim aşkim diye konusurduk ?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar hepimizin sevdiği biri elbet olmuştur. Bazılarımız reddedilir ancak bazılarımız muradına erer. Herkes reddedilme hikayesini anlatsın. @Uchiha Sasuke özellikle senden bekliyoruz gfjfng Yasemin lokum gibi çocuk kaçmaz dön buna. Konu tutarsa bende anlatacağım
Bence herkesin yarasını deşmeye gerek yok..