Her Yerde Sen Oyuncuları Kimler? Her Yerde Sen Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Her Yerde Sen oyuncuları, dizinin bu akşam ekranlara gelecek ilk bölümünden önce merak ediliyor. Romantik komedi olarak yaz aylarında izleyiciye keyifli bir hikaye anlatmaya başlayacak Her Yerde Sen dizisinin başrolünde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat yer alıyor. İşte Her Yerde Sen dizisine dair tüm detaylarHer Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Her Yerde Sen dizisinin konusu şu şekilde; Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Her Yerde Sen oyuncuları haberimizde.

Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
FURKAN ANDIÇ (DEMİR ERENDİL)
Zeki, titiz, kuralcı bir adam. Genç yaşında oldukça başarılı projelerle dünya çapında adından söz ettiren bir yönetici olan Demir için başarı her şeyden önde gelir. Kuralcı ve sert görünümünün altında ise çok merhametli bir adam gizlidir. Çocuk yaşta aldığı yaraların üstüne aşk hayatında yaşadığı kalp kırıklığı onu böyle sert ve savunmacı bir adam yapmıştır. En büyük amacı ise babasından daha başarılı ve dirençli olup çocukken kaybettiklerini geri almaktır. Bu amaca ulaşmak için geldiği İstanbul’da deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamaya mecbur kalır. Bundan sonra hayatını kontrol etmek oldukça zorlaşacaktır… Kendini korumak ve amacına ulaşmak için evde ve işte kendi kurallarını koymak üzere diretirken Demir ne kadar reddetse de kalbinin kilitleri bir bir açılacaktır.
 • Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
  AYBÜKE PUSAT (SELİN SEVER)
  Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kadın. Aynı zamanda dikbaşlı ve dobra. Yerine göre hanım, yerine göre dayıdır. Sevdiklerini kaybetme korkusu hayatındaki en büyük sınavıdır Selin’in… Binbir zorlukla satın aldığı evinde keçisi Sakız, kaplumbağası tosbağa ve yere göğe sığdıramadığı balığı Çiçi ile çok mutludur… İş arkadaşlarıyla son dönemde mali çıkmaz yaşayan şirketi Artemim’de işlerin yoluna girmesi için canla başla çabalamaktadırlar. Yaşanan bir karışıklık sebebiyle Artemim’in yeni yöneticisi Demir ile aynı evi paylaşmak zorunda kalır. Demir evin kendisine ait olduğunda ısrar etse de Selin, bu duruma pabuç bırakacak biri değildir. Hem evde hem de işte herkesin hayatını altüst eden Demir’den kurtulmak için çabalarken kalbini ona kaptıracağından habersizdir.

  Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
  ALİ YAĞCI (BURAK YANGEL)
  Selin’in çalıştığı mimarlık şirketinin sahibinin oğludur. Burak, bu durumu asla bencilce, kendi çıkarları için kullanmamıştır. Amacı gerçekten başarılı olup kendisini babası ünlü iş adamı Ekrem Bey’e karşı kanıtlamaktır. Şirkette yaşanan Genel Müdür boşluğunda, bu durumu kendi lehine çevirebilmek için elinden geleni yapmıştır. Görevinin resmileşeceğini sandığı gün kendisi yerine Demir’in yönetici olarak geleceğini öğrenen Burak eski pozisyonu olan proje yöneticiliğine dönmek zorunda kalır. Bu durum onu Demir’in bir numaralı rakibi haline getirecektir. Selin ve Demir arasında yaşanacak yakınlık Selin’e olan ilgisini arttırdığı gibi Demir’e olan hırsını da ikiye katlayacaktır.

  Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
  ASLIHAN MALBORA (AYDA AKMAN)
  Cazibesine güvenen ama her zaman analitik zekasıyla hareket eden yetenekli bir mühendistir. Aynı zamanda sosyal medya canavarı, manipülasyon ustası, hatta eski bir stalk’çıdır Ayda… Erkekleri iyi tanır, kadınca oyunları en iyi o anlar. Stratejileri anlamakta ve karşı stratejileri kurmakta ustadır. Demir’i şirketten ve evden uzaklaştırmak için Selin’in en büyük destekçilerinden olacaktır. Selin’in veteriner arkadaşı İbo ile tanışması Ayda’nın hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır.
 • Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

  ALİ GÖZÜŞİRİN (İBRAHİM TUNÇ)
  Selin’in evcil ve sokaktan bulup getirdiği hayvanlarını tedavi eden, Selin’e her konuda akıl verip, antikalıklarına bıkmadan göğüs geren veteriner arkadaşıdır. Atletik yapısı ve cool tarzıyla dikkat çeken bir adamdır. Selin’in iş arkadaşı Ayda ile karşılaşmasıyla kendini hep kaçtığı romantik ilişkinin kucağında bulacaktır.

 • Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

  DENİZ IŞIN (MERVE MUTLU)
  Merve ekibin en romantik üyesidir. Modellemeci Bora ile üç yıldır birliktedir. Tam evlenme teklifi aldığı gün Demir’in şirkette aşk yasağı koyması tüm planlarını alt üst eder. Hem yakın arkadaşı Selin’in dünyasını alt üst eden hem de Bora ile aşkının önüne engel çıkaran Demir’i hayatlarından göndermek için canı pahasına uğraşmaya yemin eder. Öyle ki bu uğurda Selin’den gizli plan yapmaya bile ikna olacaktır.
 • ALİ BARKIN (BORA DURUL)Şirketin romantik çiftinin diğer yarısıdır. 3d modelleme işlerini yapmaktadır. Ailesine ve biricik aşkı Merve’ye çok bağlıdır. En büyük arzusu bir an önce Merve ile evlenmektir. Demir’in koyduğu aşk yasağı onda da hayal kırıklığı yaratır. Merve ile aralarının açılması Bora’nın tüm dengelerini alt üst edecektir.
  FATİH ÖZKAN (FERRUH ÖZERDİM)
Artemim’in finans müdürüdür. Su alan bir şirketin finansını dengede tutmak için mücadele vermektedir. Burak genel müdür koltuğuna vekalet ederken şirketi kurtarmak için aldığı karalarda yanında her zaman Ferruh vardır. Şirket kârda olmasa bile en azından batışı erteledikleri için rahatlamıştır Ferruh. Ama geçmişte Burak ile çevirdikleri dümenlerin her an ortaya dökülebilecek olması huzurunu kaçırmaktadır. Emeklilikte tekne hayaline ulaşamamaktan, hapislerde çürümeye kadar olan korku skalasında panikle gidip gelmektedir.

CEM CÜCENOĞLU (MUHARREM USTA)Şirketteki her işten sorumlu usta başıdır. Yoktan belirir, her yerdedir. Bir görünüp bir kaybolmalarına, tuhaf hallerine şaşırsalar da herkes durumu kabullenmiştir. Muharrem Usta herkesin çekindiği, sözü dinlenen kulağı kesik mahalle kabadayısı gibi biridir. Az konuşur, eli ağırdır.


Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
AYFER TOKATLI (AZMİYE BOŞGEÇMEZ)
Artemim’de her şeyden haberdar olan tek kişi kuşkusuz sekreter Azmiye’dir. Söyleneni dinlemez, söylenmeyeni bilir, söylenmeden yapar getirir. Pratik zekası ve girişimciliği ile başa bela açmak ve beladan kurtulmak için eşi bulunmaz biridir.


Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
AYŞE TUNABOYLU (LEYLA GÜNBAKAN)
Leyla ve Firuze hiç anlaşamayan iki geçkin kız kardeştirler. Babalarından miras kalan evi ne yapacakları konusunda anlaşamayınca sorunu birbirlerinden gizli saklı halletmişlerdir. Leyla kendi hisselerini kardeşine söylemeden Selin’e satmış, bir zaman sonra Firuze de kardeşinden habersiz kendi hisselerini Demir’e satmıştır. Ancak ikisi de evin tamamını aldığını düşününce başları derde girer. En büyük korkuları olan hapisten kurtulmak için güçlerini birleştirmek ve Demir ve Selin’i birbirlerine aşık etmek zorundadırlar. Kimi zaman Selin ve Demir’e karşı birleşen kimi zaman onların yanında birbirlerine karşı saf tutan iki kardeş, gençlere taş çıkaran enerjileri ve hınzırlıklarıyla neşe kaynağı olacaklardır.


Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
BİNNUR ŞERBETÇİOĞLU (FİRUZE GÜNBAKAN)
Leyla ve Firuze, hiç anlaşamayan iki geçkin kız kardeştirler. Babalarından miras kalan evi ne yapacakları konusunda anlaşamayınca sorunu birbirlerinden gizli saklı halletmişlerdir. Leyla kendi hisselerini kardeşine söylemeden Selin’e satmış, bir zaman sonra Firuze de kardeşinden habersiz kendi hisselerini Demir’e satmıştır. Ancak ikisi de evin tamamını aldığını düşününce başları derde girer. En büyük korkuları olan hapisten kurtulmak için güçlerini birleştirmek ve Demir ve Selin’i birbirlerine aşık etmek zorundadırlar. Kimi zaman Selin ve Demir’e karşı birleşen kimi zaman onların yanında birbirlerine karşı saf tutan iki kardeş, gençlere taş çıkaran enerjileri ve hınzırlıklarıyla neşe kaynağı olacaklardır.

Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
AZİZ CANER İNAN (VEDAT AYHAN)
Demir’in en yakın dostu Vedat, çok severek evlendiği karısından boşanmış bilge bir adamdır. Birkaç yaş büyük olsa da Demir’le birlikte büyümüş, onun ailesini iyi tanıyan, Demir’i kardeşi gibi seven biridir. Serasında yetiştirdiği çiçeklerle bazen birlikte peyzaj işleri yaparlar. Demir’in hayatının kaotik akışında bir nefes alma noktası olan Vedat zaman zaman Artemim’in işlerine dahil olacak, artık beklemediği aşkı yeniden bulacaktır.
Kaynak: HT
 

Son mesajlar

Üst