Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
sen istemedikçe kimsenin sana yardımı olmayacak. en kötü mezuna kalıp yaparsın zaten hayat berbat geçiyor 1 sene gitmiş umrumda mı. o da olmazsa grne fakir olcan diye bir şey yok. azimliysen başka şekillerde de para kazanırsın. enstruman öğrenirsin, yatırım yaparsın, btc alım satım yaparsın vb

ailurophile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sen istemedikçe kimsenin sana yardımı olmayacak. en kötü mezuna kalıp yaparsın zaten hayat berbat geçiyor 1 sene gitmiş umrumda mı. o da olmazsa grne fakir olcan diye bir şey yok. azimliysen başka şekillerde de para kazanırsın. enstruman öğrenirsin, yatırım yaparsın, btc alım satım yaparsın vb
Zaten aklımda bir çok girişimcilik ve yatırım fikri var. Ek olarak okuyacağım bölüm bilgisayar mühendisliği olduğu için yakın zamanda programlama dilleri öğrenmeye başlayacağım ama diploma olmadan her şeyi bilsem ne olur? O yüzden okumak istiyorum. Arkamda parasıyla duracak sağlam birileri yok. İş kurmak için sermaye lazım. Birilerinden borç alsam iş belki tutmaz. Diploma sağlam kapıya götürdüğü için istiyorum.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Zaten aklımda bir çok girişimcilik ve yatırım fikri var. Ek olarak okuyacağım bölüm bilgisayar mühendisliği olduğu için yakın zamanda programlama dilleri öğrenmeye başlayacağım ama diploma olmadan her şeyi bilsem ne olur? O yüzden okumak istiyorum. Arkamda parasıyla duracak sağlam birileri yok. İş kurmak için sermaye lazım. Birilerinden borç alsam iş belki tutmaz. Diploma sağlam kapıya götürdüğü için istiyorum.
benim bahsettiğim asgari ücretle olsa bile çalışıp aile yanında biriktirip bitcoine fala n basmaktı. iş kurmak sakat iş. iş kurmak için ülkenin ekonomisi iyi olmalı. yazılım bilirsen oyun yapıp para kazanırsın

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bitcoin falan boş iş. Al eline bir meslek adam gibi çalış.

illegalfederal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Diplomasız gayet iyi yerlerde çalışan tanıdıklarım var yanlış anlaşılmasın buna yönlendirmek istemiyorum. Demek istediğim bilgisayar mühendisliği olursa zaten sıkıntı yok ama eğer olmazsa yine vazgeçme, kendi kendine çabala elinin altında internet her konuda temel ve üzeri bilgi sahibi olabilirsin. Ben hiçbir kursa gitmeden kendi kendime öğrendim yazılımsal bilgilerimi mesela.

Son mesajlar