Her medya dosyasına deva:JetAudio

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
img.php

Bu programın birçok dertlerinize deva olacağını garanti edebilirim. Çünkü bu program hala birçoğunuzun kullanmakta olduğu Windows Media Player’dan en az 2-3 gömlek üstün bulacağınızı tahmin ettiğim bir program.

Öncelikle bu programın 2 farklı sürümü var. Bunlar ise JetAudio Basic ve JetAudio Plus. Biz bunların arasından Basic sürümünü anlatacağız. Çünkü Basic sürümü ücretsiz. Hem de Plus sürümüyle aralarında pek de fark yok.

Bu programla yaklaşık her ses formatını dinleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilirsiniz. Oldukça iyi bir ses kalitesiyle hem de. Medya Kitaplığı özelliğiyle de dosyalar arasında kaybolmazsınız.Ayrıca Equaliser özelliği de yerini almış.

İkinci özelliği ise çevirme (convert) özelliğinin olması. Hem de sadece ses dosyalarını değil, video dosyalarını da birçok türe çevirebilirsiniz. Fakat MP3 ve MP3Pro formatlarına çevirmek için ücretli olan Plus sürümünü satın almanız gerekiyor.

En güzel özelliklerinden biri de harici bir programa gerek kalmadan ses CD’si yapabilmeniz. Bu sayede bilgisayarınıza başka bir program kurmadan “Hepsi bir arada” şeklinde birçok işi yapabilmenizdir.

İnternet üzerinden radyo da dinleyebilirsiniz. Bu güzel özellikle internet üzerinden radyo dinleyerek eğlenebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan, mikrofonunuzdan ses kaydı yapabilirsiniz.Bu özellik sayesinde Windows XP ile gelen hantal kaydediciyi kullanmak zorunda kalmayıp ses kaydı yapabilirsiniz.

Ayrıca Toolbar Modu ile fazla yer kaplamadan altta çalışabilir. Çeşitli arayüzleriyle de görünümünü ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak bakarsak güzel olan programın kötü özellikleri ise Türkçe dil desteğinin olmaması ve karışık kullanıcı arayüzü.

::İndirmek için: http://dw.com.com/redir?edId=3&siteId=4&oId=3000-2167_4-10013740&ontId=2167_4&spi=7b63da600b2bf84d8c82b6ba706ebdd8&lop=link&tag=tdw_dltext&ltype=dl_dlnow&pid=10783427&mfgId=56361&merId=56361&destUrl=http%3A%2F%2Fwww.download.com%2F3001-2167_4-10783427.html%3Fspi%3D7b63da600b2bf84d8c82b6ba706ebdd8

Yazan:Lütfullah Bingöl
Bilgi için: www.jetaudio.com \JetAudio
http:\\shiftdelete.net

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ben bu programı 5 sürümünden beri kullanıyorum şu an 7,0,5 sürümü var

bu programı kullanmayı öğrenince (başta buda ne diyebilrsiniz) başka bir oynatıcıya

ihtiyacınız kalmaz üstüne birde k-lite kodek paketi yüklerseniz

süper olur bununla radyo yayını - video dönüştürme çok kaliteli

bir dönüştürme yapıyor ses kayması hiç olmadı gibi bişey

çubuk modunda şık bir görüntüsü var

videolarda resim kaydetme özelliği var

ayrıca plus'ta türkçe yamasını yaptım ama basic versiyonunda

çalışıyormu bilmem bence winamp - medya player ... gibi oynatıcı

ve çalıcılar yerine sadece bu yeter ayrıca 20 bant equalizer

medya center menüsü çok kullanışlı direk tıklayarak isim yazma albüm kapaklarını gösterme gibi

özellikleri var Herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum ;)

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Erthon dedi ki:
Ben bu programı 5 sürümünden beri kullanıyorum şu an 7,0,5 sürümü var

bu programı kullanmayı öğrenince (başta buda ne diyebilrsiniz) başka bir oynatıcıya

ihtiyacınız kalmaz üstüne birde k-lite kodek paketi yüklerseniz

süper olur bununla radyo yayını - video dönüştürme çok kaliteli

bir dönüştürme yapıyor ses kayması hiç olmadı gibi bişey

çubuk modunda şık bir görüntüsü var

videolarda resim kaydetme özelliği var

ayrıca plus'ta türkçe yamasını yaptım ama basic versiyonunda

çalışıyormu bilmem bence winamp - medya player ... gibi oynatıcı

ve çalıcılar yerine sadece bu yeter ayrıca 20 bant equalizer

medya center menüsü çok kullanışlı direk tıklayarak isim yazma albüm kapaklarını gösterme gibi

özellikleri var Herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum ;)
Yazı nasıl hoca yazıııı? :D

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Senin yazı güzel bende dedim biraz daha elim döndüğünce anlatayım

Jet audio'yu çok severim medya player'dan daha güzel bas verir

Gene başladım anlatmaya :D Eline sağlık

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9