Hepsiburada telefon aldık fatura gelmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Dekan
Yoğunluktanda olabilir bu aralar ki Müşteri hizmetlerine sorun onlar yollar. Fatura zaten çok önemli bir şey de değil. Orada senin ürünü aldığın 4-5 sene geçsede duruyor hesapta kayıtlı zaten.

Benim kuzende telefon aldı 3-4 gün önce telefon geldi teslim edildi sistemde daha kargoya verilecek diyordu :) 2 gün sonra sisteme düştü teslim edil diye.

anldbn

Asistan
5000 tl üzeri alışverişlerinizde e fatura olarak mail adresinize iletilir iletilmemesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. fatura vermediğine dağir ufacık bir kanıtın dahi varsa hepsiburada diye biryer kalmaz bir davaya bakar. rahat olabilirsin gönderirler ara sor illa gönderirler. s.. s.. gönderirler :D

5000 tl üzeri alışverişlerinizde e fatura olarak mail adresinize iletilir iletilmemesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. fatura vermediğine dağir ufacık bir kanıtın dahi varsa hepsiburada diye biryer kalmaz bir davaya bakar. rahat olabilirsin gönderirler ara sor illa gönderirler. s.. s.. gönderirler :D
5000 değil bu 3000 ama.
En sonda yazdığınızı anlamadım

Telefonun elimize ulaştığı gün 4 kez aradık müşteri hizmetlerini, aradığımızda 5dk içinde mailinize gelecek deniyor ancak gelmiyor diye de ekledik. Son arayışımızda üst birime bildiriyorum 1 iş günü içinde yanıt alırsınız dendi, ertesi günü de mail, hepsiburada sitesi üzerinden ulaşılabilir oldu (not: satıcı hepsiburada idi)
Sorun çözüldü herkese teşekkürler.

Telefonun elimize ulaştığı gün 4 kez aradık müşteri hizmetlerini, aradığımızda 5dk içinde mailinize gelecek deniyor ancak gelmiyor diye de ekledik. Son arayışımızda üst birime bildiriyorum 1 iş günü içinde yanıt alırsınız dendi, ertesi günü de mail, hepsiburada sitesi üzerinden ulaşılabilir oldu (not: satıcı hepsiburada idi)
Sevindim çözüldüğüne.

bilexsamet

Profesör
Bayağı gecikmiş sizin. Normalde ürünü kargoya verdiklerinde veya vermeden önce falan e-arşiv faturayı e-posta adresine gönderiyorlar.

Sorunun çözülmesine sevindim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar