Hepsiburada telefon aldık fatura gelmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Galaxy M31 siparişi verdik bugün elimize ulaştı. Babam 2 kez karşı tarafı aradı faturanın e-posta adresine geldiğini söylediler ancak fatura gelmiyor. Hepsiburada>Siparişlerim sekmesinden fatura görüntüle dediğimizde hata mesajı alıyoruz. Faturayı indir, Faturayı eposta adresine yolla seçenekleri de aynı şekilde çalışmıyor. Ne düşünmeliyiz bu durumda ? Hepsiburada'ya şikayet mesajı oluşturmalı mıyız ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Galaxy M31 siparişi verdik bugün elimize ulaştı. Babam 2 kez karşı tarafı aradı faturanın e-posta adresine geldiğini söylediler ancak fatura gelmiyor. Hepsiburada>Siparişlerim sekmesinden fatura görüntüle dediğimizde hata mesajı alıyoruz. Faturayı indir, Faturayı eposta adresine yolla seçenekleri de aynı şekilde çalışmıyor. Ne düşünmeliyiz bu durumda ? Hepsiburada'ya şikayet mesajı oluşturmalı mıyız ?
E-postaya gönderiyorlar sanırım.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
E-postaya gelmiştir fiziksel fatura yoksa.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Arkadaşlar e-posta adresine yolladık diyorlar da gelmedi, eposta adresine gelmedi. Fiziksel olarak bize zaten gelmedi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Gelek kutusuna değilde belki spam sanıp gereksizlere düşmüş olabilir mail kontrol etmeni öneririm.

Garanti flan kutunun içinden çıkıyor zaten FATURA yı ne yapacaksınız ki ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Fiziksel gelmez mail olarak gelir sen yinede spam klasörünü kontrol edip hb ile iletişime geç.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Gelek kutusuna değilde belki spam sanıp gereksizlere düşmüş olabilir mail kontrol etmeni öneririm.

Garanti flan kutunun içinden çıkıyor zaten FATURA yı ne yapacaksınız ki ?
Babam telefonu satın aldığına dair faturanın elinde olmasına istiyor.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Spam klasörünü de kontrol ettim fatura mail adresime ulaştırılmadı.
Dediğim gibi hepsiburada>siparişlerim sekmesinden, Fatura görüntüle kısmından da hata alıyoruz.

Guaqroz

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Hepsiburadanın whatsapp desteği var ordan yaz çözerler

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Panik yapmaya gerek yok. E-faturanın geç gönderilmesi gibi bir durum olabiliyor.

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Ben hepsiburada dan telefon aldığımda e-posta hesabıma göndermişlerdi faturayı noreply diye bir başlık altında yani Hepsiburada olarak geçmiyor belki ondan görmemişsinizdir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yoğunluktanda olabilir bu aralar ki Müşteri hizmetlerine sorun onlar yollar. Fatura zaten çok önemli bir şey de değil. Orada senin ürünü aldığın 4-5 sene geçsede duruyor hesapta kayıtlı zaten.

Benim kuzende telefon aldı 3-4 gün önce telefon geldi teslim edildi sistemde daha kargoya verilecek diyordu :) 2 gün sonra sisteme düştü teslim edil diye.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
5000 tl üzeri alışverişlerinizde e fatura olarak mail adresinize iletilir iletilmemesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. fatura vermediğine dağir ufacık bir kanıtın dahi varsa hepsiburada diye biryer kalmaz bir davaya bakar. rahat olabilirsin gönderirler ara sor illa gönderirler. s.. s.. gönderirler :D

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
5000 tl üzeri alışverişlerinizde e fatura olarak mail adresinize iletilir iletilmemesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. fatura vermediğine dağir ufacık bir kanıtın dahi varsa hepsiburada diye biryer kalmaz bir davaya bakar. rahat olabilirsin gönderirler ara sor illa gönderirler. s.. s.. gönderirler :D
5000 değil bu 3000 ama.
En sonda yazdığınızı anlamadım

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Telefonun elimize ulaştığı gün 4 kez aradık müşteri hizmetlerini, aradığımızda 5dk içinde mailinize gelecek deniyor ancak gelmiyor diye de ekledik. Son arayışımızda üst birime bildiriyorum 1 iş günü içinde yanıt alırsınız dendi, ertesi günü de mail, hepsiburada sitesi üzerinden ulaşılabilir oldu (not: satıcı hepsiburada idi)
Sorun çözüldü herkese teşekkürler.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Telefonun elimize ulaştığı gün 4 kez aradık müşteri hizmetlerini, aradığımızda 5dk içinde mailinize gelecek deniyor ancak gelmiyor diye de ekledik. Son arayışımızda üst birime bildiriyorum 1 iş günü içinde yanıt alırsınız dendi, ertesi günü de mail, hepsiburada sitesi üzerinden ulaşılabilir oldu (not: satıcı hepsiburada idi)
Sevindim çözüldüğüne.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bayağı gecikmiş sizin. Normalde ürünü kargoya verdiklerinde veya vermeden önce falan e-arşiv faturayı e-posta adresine gönderiyorlar.

Sorunun çözülmesine sevindim.