Hepsiburada Olumsuz İade Talebi

Bu konuyu okuyanlar

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Hepsiburada'dan modem aldım satıcı saçma bir nedenden dolayı iadeyi reddetti ürünü tekrar nereye geri gönderir gönderirse bir daha nasıl iade ederim bilen olup bilgilendirirse sevinirim.İlk defa böyle birşey yaşıyorum normalde hep kabul edilirdi.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. İade etme nedeninizi ve satıcının bu iadeyi reddettiğini belirtin. Onlar yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
ben bu yüzden her zaman hepsiburada'nın kendisinden alışveriş yapıyorum. yani diğer satıcılardan alışveriş yapmıyorum. 1 ay önce Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player - Dolby DTS - Chromecast ürünü satın almıştım. fakat kutu üzerinde gösterilen 2 uygulama cihazda olmadığı için geri iade ettim. ürün hepsiburaya ulaştıktan 1 gün sonra mı para mı hesabıma geri iade ettiler. ayrıca uzaktan satışlarda hiç bir gerekçe göstermeden 14 gün içerisinde geri iade etme hakkınız var. ne olursa kabul etmek zorunda. tabii ürüne zarar vermeden ve ürünün kutusu ve kullanım kitapçıkları ile birlikle geri vermeniz gerekiyor.

Son mesajlar