Hepsiburada dan telefon almak

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Aynen haklisin babamin bilgisayarinin kasasini degistirmek icin vatandan kasa aldik evde pc yi bu kasaya gecirdik baktik pc acilmiyo herhalde montajda yalnis birsey yaptik diye dusunduk vatan a pc yi goturduk adamlar bakti pc acilmiyo anakarti bozmussunuz dediler bize yeni anakart sattilar bizde o yeni anakarti taktik anakartin kutusu onceden acilmisti ve icinde arka plakasi bile yoktu o anakarti taktik pc yine acilmadi pc yi yine goturduk en son satin aldigimiz kasainin acma kapatma tusunun bozuk oldugunu anladilar ve pc nin reset tusunu acma kapamaya bagladilar suan bu sekilde kullaniyoruz reset tusundan pc yi aciyoruz
Yeni anakartın kutusu önceden açılmışsa neden aldınız? Ayrıca bu gibi mağazalar tamamen sorunsuzdur demiyorum. Ama o bozuk kasa hepsiburadadan çıksaydı kimbilir ne kadar daha uğraşacaktınız. Ha bu konuda vatanın yaptığı da iş değil tabi

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Siz istediğinizi yapabilirsiniz. Ben internetten pahalı elektronik almıyorum. Konu bitti.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ayrıca şöyle bi şey de var. Ben vatandan telefon alırken telefonun kurulumunu benim de yapabileceğimi söyledim. Ama görevli "eğer telefonda bir hata varsa bizim elimizdeyken direk iade olur ama sizdeyse garantiye gitmek durumunda kalırsınız" İşte bu yüzden fiziksel mağaza bana daha güvenlidir. O gün ekran koruyucu jelatin de aldım. Takamadılar fotosunu çekip iade ettiler mesela. Hepsiburada'da ise şöyle büyük bir sorun yaşamayacağınız ne malum: Apple iPhone 7 Hikayesi | Hepsiburada Macerası

NoMercyGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşalr şimdi kargoyu almaya gidiyorum hadi hayırlısı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ayrıca şöyle bi şey de var. Ben vatandan telefon alırken telefonun kurulumunu benim de yapabileceğimi söyledim. Ama görevli "eğer telefonda bir hata varsa bizim elimizdeyken direk iade olur ama sizdeyse garantiye gitmek durumunda kalırsınız" İşte bu yüzden fiziksel mağaza bana daha güvenlidir. O gün ekran koruyucu jelatin de aldım. Takamadılar fotosunu çekip iade ettiler mesela. Hepsiburada'da ise şöyle büyük bir sorun yaşamayacağınız ne malum: Apple iPhone 7 Hikayesi | Hepsiburada Macerası
Alakası yok. Cihazı aldıktan sonra 14 gün içinde donanımsal bir hata ile karşılaşırsınız direk iade hakkınız doğar. İlgili kanunları biraz arastirirsaniz görürsünüz çünkü herkes işine geleni söyler. Vatanda işine geleni söylemiş.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Alakası yok. Cihazı aldıktan sonra 14 gün içinde donanımsal bir hata ile karşılaşırsınız direk iade hakkınız doğar. İlgili kanunları biraz arastirirsaniz görürsünüz çünkü herkes işine geleni söyler. Vatanda işine geleni söylemiş.
O zaman üstteki arkadaş neden kasada donanım hatası olduğu halde iade edememiş.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Geçenlerde bu 14 günlük süre 6 aya çıkarılmıştı onu gözden kaçırdım 14 gün değil 6 ay.

İlgili madde:MADDE 10 – (1) Teslim tarihinden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu kabul edilir. Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı satıcıya aittir.

Okuyun az.

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Siz istediğinizi yapabilirsiniz. Ben internetten pahalı elektronik almıyorum. Konu bitti.
Tabiki alacaksın, bizde alacağız beğendiğimiz birşeyi, ama bariz uygun fiyatı varsa illa vatan yada diğer mağazalardan alırız demiyoruz. Mutlaka arıza çıktığı zamanlar olur hem internet alışverişlerinde hem de mağazalarda. Kaldı ki Hepsiburada bana sorarsan internet alışverişi için Türkiye'de en iyilerden. Gayet makul fiyatları olan ürünlerde var. Aynı ürüne Hepsiburada yerine illa bizzat giderek mağazalardan 500TL fazla vererek almak senin hakkın ona karışamam.

NoMercyGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonu aldım ve 1-2 saattir kullanıyorum cayır cuyur çalışıyor telefon hiçbir sıkıntı yok küçük ekran seven herkesin alması gereken bir teiefon

Burak DUMAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yani şuana kadar hepsiburada.com dan ses sistemi hdd kulaklık almışlığım var burdaki pc parçaları satan yerlerde hepsiburada.com dan yüklü miktarda alışveriş yapıyorlar zaten tv kanallarınada reklamlarıda var o yüzden güvenebilirsin zaten satıcı örneğin başka bir isimde satılıyor ama stoklar hepsiburada.com daki fabrikada sadece satıcı farklı güvenebilirsin kardeşim al ama telefon konusunda bende ilk defa alığımdan korku olması normal deniliyor ilk defa alıcağındandır dediler :D

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
hb'deki satıcılar n11 ve gg gibi sitelerde de ilan veriyor. Yani bence hiçbir farkı yok. Ve şu ana kadar Vatandan 2 tane telefon aldım ve hep sorunlu çıktı. Ben n11 tercih ediyorum. İlk çıktığı zaman Sony Xperia XZ cihazını 600 tl ucuza almıştım. Ps4 konsolunu da 500 tl civarında bir indirimle aldım. Ve bunlar Sony TR garantili. İnternet üzerinden almak benim için daha güvenli.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar merhaba ben hepsiburada dan iphone se almak istiyorum ama sizede bir danışayım dedim almak istediğim telefon Apple Türkiye Garantili bir telefon acaba ileride bir sıkıntı çıkarmı veya kargolamada bir hasar alırmı daha önceden birşey aldıysanız hepsiburada dan deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum birde satıcı olarak hepsiburada gözüküyor acaba dahamı iyi diğer satıcılardan almaktansa birde 16 gb mi önerirsiniz 64gb mi
64 gb ya da 32 gb almanı tavsiye ederim