Hepsiburada dan 50 tl lik webcam önerirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Fasfunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kameram bozuldu canlı derslerde var minimum 50 tl lik bi webcam önerirmisiniz

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Hepsiburada'dan 50₺ altı olarak şunu öneririm:
10678501539890.jpg

480P, Led ışık, ayarlanabilir hortum ayak ve mikrofon. Yerinde otururken çok fazla ileri geri giden birisiysen önermem. Çünkü netlemesi manuel, onun dışında dersler için yeterli.
Şimdi farkettim de yurt dışından geliyormuş, biraz geç gelebilir.
Yine daha yeni farkettim, minimum 50 ₺ demişsin, bunu boşver, oto fokuslu, yüz takipli modelleri öneririm.

Son düzenleme:

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
10678501539890.jpg

480P, Led ışık, ayarlanabilir hortum ayak ve mikrofon. Yerinde otururken çok fazla ileri geri giden birisiysen önermem. Çünkü netlemesi manuel, onun dışında dersler için yeterli.
Yine daha yeni farkettim, minimum 50 ₺ demişsin, bunu boşver, oto fokuslu, yüz takipli modelleri öneririm.
Merhabalar bunu alıp kullanan var mı ve yahut ben sipariş versem canlı dersler için işimi görür mü acaba bir de en önemli nokta mikrofona sahip mi acaba sahipse bilgisayara takınca direk mikrofon geliyor mu yoksa 3.5 mm girişi olup telefon kulaklığı mı takacağız pek anlamıyorum Webcam işinden de yardımcı olabilir misiniz acaba?
Merhabalar bunu alıp kullanan var mı ve yahut ben sipariş versem canlı dersler için işimi görür mü acaba bir de en önemli nokta mikrofona sahip mi acaba sahipse bilgisayara takınca direk mikrofon geliyor mu yoksa 3.5 mm girişi olup telefon kulaklığı mı takacağız pek anlamıyorum Webcam işinden de yardımcı olabilir misiniz acaba?
Bu arada maksimum bütçe 100 TL

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

Bu arada maksimum bütçe 100 TL
Canlı ders için alacaksan telefonu webcama dönüştüren programlar var boşuna masraf etme.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Canlı ders için alacaksan telefonu webcama dönüştüren programlar var boşuna masraf etme.
Aa cidden öyle mi şimdi benim bilgisayar eski 12 senelik felan kamera ve mikrofon bulunmuyor üretimden kaynaklı olarak telefonu nasıl Webcama ve mikrofona dönüştürebiliriz peki telefon iPhone iPhone yapılıyor mu öyle?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Aa cidden öyle mi şimdi benim bilgisayar eski 12 senelik felan kamera ve mikrofon bulunmuyor üretimden kaynaklı olarak telefonu nasıl Webcama ve mikrofona dönüştürebiliriz peki telefon iPhone iPhone yapılıyor mu öyle?
İphone için bilmiyorum fakat android için öyle programlar var.

Reaksiyon puanı
3,027
Şu uygulama var iPhone için:

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Şu uygulama var iPhone için:
bunu önce telefona indiriyoruz daha sonra hangi adımları izliyoruz yardımcı olabilir misiniz Zoom için?
bunu önce telefona indiriyoruz daha sonra hangi adımları izliyoruz yardımcı olabilir misiniz Zoom için?
Ya da yukarıdakini sipariş veriyorum maksimum 100 Tl bütçeli var mı daha mantıklı webcam önerisi olan mikrofonu güzel olan?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
3,027

Ya da yukarıdakini sipariş veriyorum maksimum 100 Tl bütçeli var mı daha mantıklı webcam önerisi olan mikrofonu güzel olan?
Bunu cihazınıza kurduktan sonra bilgisayarınıza da DroidCam programını indirip kurmanız gerekiyor. Bununla ilgili birçok video YouTube'da mevcut.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
10678501539890.jpg

Yalnız bunu sepete ekledim 48 TL imiş sonra ödeme sayfasına bir geldim 108 TL gümrük işlemleri falan filan heves bırakmadı alacak??
Sadece mikrofon için uzaktan eğitim için bu oyuncu kulaklık yeterli mi Preo My Game MGH06 Kulak Üstü Gaming Kulaklık Yeşil Fiyatı ve Özellikleri

Son düzenleme: