Hepsiburada.com hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adaletguneri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakan arkadaşım bende hb mağduruyum, 1,5 aydır para iadesi için uğraşıyorum. Hakem heyetine gidip şikayet ettim. Onların kararını bekliyorum. Sende şehrindeki kaymakamlığa git orada tüketici hakem heyeti var, hiçbir ücret ödemeden dilekçe vererek onlara şikayet ediyorsun, onların kararı sonucunda paranı alabilirsin. Ama hb firmasına hiçbirşey yapılmıyor sadece para ödemeye mecbur bırakılıyorlar. dava açarsak firmaya ceza kestirebiliriz. Davaya katılmayı düşünürsen e-posta yoluyla bana ulaşabilirsin. adalet_guneri@hotmail.com

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hakan arkadaşım bende hb mağduruyum, 1,5 aydır para iadesi için uğraşıyorum. Hakem heyetine gidip şikayet ettim. Onların kararını bekliyorum. Sende şehrindeki kaymakamlığa git orada tüketici hakem heyeti var, hiçbir ücret ödemeden dilekçe vererek onlara şikayet ediyorsun, onların kararı sonucunda paranı alabilirsin. Ama hb firmasına hiçbirşey yapılmıyor sadece para ödemeye mecbur bırakılıyorlar. dava açarsak firmaya ceza kestirebiliriz. Davaya katılmayı düşünürsen e-posta yoluyla bana ulaşabilirsin. adalet_guneri@hotmail.com

Çok geçmiş olsun dostum umarım hakem heyeti ile paranı alabilirsin...ayrıca ortaya koyduğun bu fikir gerçekten çok güzel ben ve benim gibi talihsizce bu siteye mağdur olan insanların seninle irtibata geçmesini rica ediyorum...Bu firma bu yaptıklarından dolayı ceza çekmeli...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bide güvenli kaliteli dogru alısverisin yeri diye reklam yaparlar..

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bide güvenli kaliteli dogru alısverisin yeri diye reklam yaparlar..

sormayın bunca rezaletin içinde... kargo süreci, tedarik süreci falan filanı düzelteceğine.. gidip reklam veriyorlar oraya buraya, yok yeni makyaj yok , yok şu ... bırakın bunları adam gibi hizmet verin yapamıyorsanız bırakın bu işleri..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
üzücü gecmiş olsun

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ALışveriş yaparken sorun yokta iade işlemi yaparken sorun yaratıyorlar. Birde ürünü hergün kontrol etmek lazım siz satın aldıktan sonra biten(tedarik edilemeyen ürün) olursa göndermiyorlar can çekiştiriyorlar. Teknolojik alet v.s teknosa bimeks gibi yerlerden almak lazım. 10 20 tl fazla verip sorun yaşamamak için.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende 2 hafta önce ram aldım 4 gb :) elime ulaştı taktım paket açılmış halde geldi orada tedirgin oldum zaten, sonradan ekrana görüntü gelmedi sorunlu olduğunu dile getirdim telefon ile arayıp ve laubali bir biçimde "sitemize bakmadınız mı orada iade değişim bölümü var oradan halledin görürsünüz zaten" gibi bir müşteri temsilcisi konuştu allahtan yeni uyandımda afyonum patlamamıştı :) önceki senelerdede 2009 yılında klavye almıştım ve konuya yorum yaptım kötü çıktı ürün vs. diye o yorumu bile silmişlerdi yani bu kadar iyi hizmet veriyorsunuz ama ürün sorunlu veya ulaşım yönünden bilgilendirme veya iyi destek sunsalar böyle şikayetçi topluluk oluşmazdı diye umuyorum. yarın tekrardan arıycam hala bir dönüş olmadı nasıl bir şirkettir allah belalarını versin ya! keşke gidip elden para veripde çankayadan alsaydım ram'i.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
netsiparis.com , bimeks , eksenbilgisayar.com Aynısını olmasa bile alternatiflerine bak derim .

blue_man92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 11.11.2011 de 2 tane kitap şipariş verdim 1.kitap teslimata hazır diğreri üretici firmadan bekleniyor diyor hala ne zamana kadar benim elime geçer bu kargo birde Ürünleriniz bazıları paketleme işlem sırasına alınmıştır diyor lütfen bilgi verirseniz sevinirim

acermen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HB eskisi gibi değil artık çok bozdu :)
Bende 2 aydır iade paramı alamıyorum.

iso1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu firmada çalışan arkadaşım maaşını alaamdı... Adamı üsütne birde tehdit ettiler.. Paşa paşa sustu... Bu arada firma Aydın Doğan ın...

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben De Sorun Yaşadım Bi Aralar. 2 Ay Yollamadılar Ayakkabımı Sonra Da Tedarik Edilemedi Dediler Para İadesini 3 Ay Sonra Çek Olarak Alabildim Lanet Olsun HB

hilmikaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok sıkıntılı bir site ya. kargo süreleri hep geç oluyor

ayhboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam doğrudur benim bir arkadaşım yayınevinde çalışıyor sip.geldiği gün aynı gün içerisinde kargoya veriyorlarmış ertesi gün türlü sebeplerle iade ediyorlarmış bayağı veryansın ediyor diyenin yalancısıyım :D

Sekoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Demek ki aldığımız üründe sorun varsa, ayvayı yedik:)

nazimcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburadadan ben de urun aldim iade ettim hemen ilgilendiler ama siz de niye oyle oldu anlayabilmis degilim..

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadsaşlar site çok ;hepsi buradadan almayın da nerden alırsanız alın....Şimdi aldığınıza pişman olursunuz,aynı fiayata hatta daha uygununa başka siteler var....:)

--- Mesaj Güncellendi ---

Adamlar resmen doymuş diyorum şahsımca,
Mesela ben hızlıa aldan ,büroteknikten ,deveyükünden defalarca alış veriş yaptım,ürün eksiik de geldi mail attım anında ilgilendiler daha olmadı anında paramı hesabıma havale yaptılar..Sonuçta müşteri hizmetleri çok iyi..Ama hepsibura da mailime 4-5 günde cevap verildi ilgilenen yok tamam hallediyoruz deyip bildiklerini okuyorlar.. maalesef!!!

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadsaşlar site çok ;hepsi buradadan almayın da nerden alırsanız alın....Şimdi aldığınıza pişman olursunuz,aynı fiayata hatta daha uygununa başka siteler var....:)

--- Mesaj Güncellendi ---

Adamlar resmen doymuş diyorum şahsımca,
Mesela ben hızlıa aldan ,büroteknikten ,deveyükünden defalarca alış veriş yaptım,ürün eksiik de geldi mail attım anında ilgilendiler daha olmadı anında paramı hesabıma havale yaptılar..Sonuçta müşteri hizmetleri çok iyi..Ama hepsibura da mailime 4-5 günde cevap verildi ilgilenen yok tamam hallediyoruz deyip bildiklerini okuyorlar.. maalesef!!!

Sana tamamen katılıyorum dostum, benimde başıma geldi bir kaç kez sorun fakat HB ilgisizliği bitirdi beni, mail atarsın 10 gün sonra cevap verirler.. Ürün ne zaman gelir 2 ay sonra böle bir alışveriş anlayışımı olur yaa ayıptır. Müşteriye saygısızlıktır bu! Hizlialdan alışverişimde kargoda gecikme yaşandı, hemen facebook sayfasından şikayetimi yazdım 1 saat içinde dönüş yaptılar helal olsun adamlara.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sana tamamen katılıyorum dostum, benimde başıma geldi bir kaç kez sorun fakat HB ilgisizliği bitirdi beni, mail atarsın 10 gün sonra cevap verirler.. Ürün ne zaman gelir 2 ay sonra böle bir alışveriş anlayışımı olur yaa ayıptır. Müşteriye saygısızlıktır bu! Hizlialdan alışverişimde kargoda gecikme yaşandı, hemen facebook sayfasından şikayetimi yazdım 1 saat içinde dönüş yaptılar helal olsun adamlara.

Valla kimse babamızın oğlu değil,ben bir ürüne bakarken önce ak akçede ,cimri de aratıyorum hangi sitelerde çıkıyor fiyatı nasıl sonra işime gelen siteyi googlede aratıp yorumlara/şikayetlere bakıyorum genelde sorun olmayan siteleri seçiyorum zor değil sonuçta...:)

DenzZSRT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburadanın tek iyi yanı bence kolay gezilik ürün incelenebilir olması gerisi kargolama vs olsun çok berbat.

condorblackfoal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürünlere, fiyata, yorumlara felan hb den bakın, sonra gidin başka bi site bulun alışveriş yapacak. Kesinlikle uzak durun hepsiburadadan.

metin0735

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu site kadar ilgilenmiyen sattiği malin arkasinda durmayan bir site gormedim bir seyler yazacam ama yazmicam 6-01-2012 de icra mahkemesine hakem heyetinden almiş olduğum belgeyle tuketici haklarindan aldiğim belgeyle icra mahkemesine dava acacam artik bunlarla uğrasmicam icra mahkemesi ile kendileri uğrassin en azindan 3 kere telefon acim ve dunyanin msj cektim bildirim formundan insanlarla iyi dalga geciyorlar belge elime 17-12-2011 de gecti o tarihten beri ne dedilerse yaptim bildirim formunu doldurun dediler doldurdum fax cekin dediler hakem heyetinden almiş olduğu belgeyi fax cektim daha bana onay kodu yollayip urununuzu yollucaniz dediler yeter artik ya olmaz olsun boyle bir site kesinlikle tavsiye etmiyorum burdan alişveriş yapmayin benden soylemesi

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Geçmiş olsun.
Yoğunluktan olsa gerek.

altunbasmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsi burada kesinlikle dolandırıcı bir firma ürünü bozuk ürün gönderdiler ürünü iade ettim parayıda göndermiyorlar ürünüde ve konuyuda kapattılar.tüketici mahkemesine başvurdum ama bu dolandırıcılık için dava açmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gerek ben gerek arkadaslarim alisvetis yaparken hep magdur olduk. Ben.bu aiteden her alisverisimde magduriyete ugradim. Bu sefer oyle olmustur diye dusunup kendi hatamin kurbani oldum. Ama baska baska alisveris sitelerinde ufacik sikinti dahi cekmedim (pcdepo, teknosepet, hizlial, sahibinden, gittigidiyor, vs)

Holden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen yaşadığım tecrübeler ışığında hepsiburada.com'dan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.En son aldığım ürünü neredeyse 1 ayda yolladılar ve bu süreçte müşteri hizmetleri tek kelimeyle rezaletti.E-ticaret zorunlu hale geldiğinde ve geliştiğinde bu gibi sıkıntıların pek sık yaşanmayacağını umud ediyorum.Şikayetvar.com'a mağduriyetlerinizi bildirmenizde fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar