Hep Merak Etmişimdir?

Bu konuyu okuyanlar

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bugün de dikkat ettim. Erkekler, neden maç seyrederken saldırıya maruz kalmış gibi bağırıp çağırırlar? Sanki onlar öyle bağırınca bir şey değişiyor. :) Bir de utanmadan küfür edenler de var.

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben beşiktaşı tutuyorum fakat uefa, şampiyonlar ligi maçları hariç hiç bir lig maçını seyretmem yorum yapmam hatta unuturum bile ama milli takım'ı her zaman yüreğimle seyrediyorum bağırıyorum da küfür de ediyorum bu akşam gökhan ünal, tuncay ın kulakları çınlamışdır umarım :mad:

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İlerde eşim inş. maçı hiç sevmez. Ben istemem öyle bir bana bir çoçuklara maç yüzünden susun diye bağırmasını. :) Deşarj olmak istiyorsa gitsin sokakta çığlıklar atsın. :p

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
emelden dedi ki:
İlerde eşim inş. maçı hiç sevmez. Ben istemem öyle bir bana bir çoçuklara maç yüzünden susun diye bağırmasını. :) Deşarj olmak istiyorsa gitsin sokakta çığlıklar atsın. :p
o zmnda deli derlerrrr;D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Tarafı olduğu renkleri insanları sonuna kadar yürekten desteklemektir. o bağırış çığırış dediğin olay.

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bıraksan kanı "o renklerde" akar. Ama gel gör ki karşı takımdan çok kendi takımına küfrederler :L Bu nasıl sevgi :p

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
iol dedi ki:
Bıraksan kanı "o renklerde" akar. Ama gel gör ki karşı takımdan çok kendi takımına küfrederler :L Bu nasıl sevgi :p

;D Hakikaten öyle yaa..

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
FeeLiT dedi ki:
Ben beşiktaşı tutuyorum fakat uefa, şampiyonlar ligi maçları hariç hiç bir lig maçını seyretmem yorum yapmam hatta unuturum bile ama milli takım'ı her zaman yüreğimle seyrediyorum bağırıyorum da küfür de ediyorum bu akşam gökhan ünal, tuncay ın kulakları çınlamışdır umarım :mad:
o tuncay yokmu tuncay bitirdi bizi

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Eeee burdada başladınız siz ama Tuncay falan ne oluyor. :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bende hiç anlamıyorum bu erkekleri ahhh :p

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
emelden dedi ki:
Bugün de dikkat ettim. Erkekler, neden maç seyrederken saldırıya maruz kalmış gibi bağırıp çağırırlar? Sanki onlar öyle bağırınca bir şey değişiyor. :) Bir de utanmadan küfür edenler de var.

vay küfürbazlar vaayyyy :* (A)

neasli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üst kat komşumuz sayesinde gol atıldığı sevinç çığlıkları sayesinde maça bakmadan öğreniyoruz :) :)