Hep Merak Etmişimdir?

emelden

Dekan
Bugün de dikkat ettim. Erkekler, neden maç seyrederken saldırıya maruz kalmış gibi bağırıp çağırırlar? Sanki onlar öyle bağırınca bir şey değişiyor. :) Bir de utanmadan küfür edenler de var.

FeeLiT

Asistan
Ben beşiktaşı tutuyorum fakat uefa, şampiyonlar ligi maçları hariç hiç bir lig maçını seyretmem yorum yapmam hatta unuturum bile ama milli takım'ı her zaman yüreğimle seyrediyorum bağırıyorum da küfür de ediyorum bu akşam gökhan ünal, tuncay ın kulakları çınlamışdır umarım :mad:

emelden

Dekan
İlerde eşim inş. maçı hiç sevmez. Ben istemem öyle bir bana bir çoçuklara maç yüzünden susun diye bağırmasını. :) Deşarj olmak istiyorsa gitsin sokakta çığlıklar atsın. :p

DarkLady

Dekan
emelden dedi ki:
İlerde eşim inş. maçı hiç sevmez. Ben istemem öyle bir bana bir çoçuklara maç yüzünden susun diye bağırmasını. :) Deşarj olmak istiyorsa gitsin sokakta çığlıklar atsın. :p
o zmnda deli derlerrrr;D

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Tarafı olduğu renkleri insanları sonuna kadar yürekten desteklemektir. o bağırış çığırış dediğin olay.

iol99

Profesör
Bıraksan kanı "o renklerde" akar. Ama gel gör ki karşı takımdan çok kendi takımına küfrederler :L Bu nasıl sevgi :p

hakan.daburda

Profesör
FeeLiT dedi ki:
Ben beşiktaşı tutuyorum fakat uefa, şampiyonlar ligi maçları hariç hiç bir lig maçını seyretmem yorum yapmam hatta unuturum bile ama milli takım'ı her zaman yüreğimle seyrediyorum bağırıyorum da küfür de ediyorum bu akşam gökhan ünal, tuncay ın kulakları çınlamışdır umarım :mad:
o tuncay yokmu tuncay bitirdi bizi

patrick

Profesör
Onursal Üye
emelden dedi ki:
Bugün de dikkat ettim. Erkekler, neden maç seyrederken saldırıya maruz kalmış gibi bağırıp çağırırlar? Sanki onlar öyle bağırınca bir şey değişiyor. :) Bir de utanmadan küfür edenler de var.

vay küfürbazlar vaayyyy :* (A)

neasli

Üyecik
üst kat komşumuz sayesinde gol atıldığı sevinç çığlıkları sayesinde maça bakmadan öğreniyoruz :) :)