Haylou Gt1 İyi bir kulaklık mı?

Bu konuyu okuyanlar

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar merhaba. Haylou Gt1 Bluetooth kulaklık kullanan kişiler var mı aranızda? Şunları sormak istiyorum.
Kulaklığın;
Malzeme kalitesi nasıl (dayanıklı mı)
Suya düşmeler karşı dayanıklı mı?
Ses performansı nasıl (Ses yüksekliği ve bas benim için önemli)
Uzun ömürlü mü?
Şunu da eklemek istiyorum. Bu zamana kadar kullanıp en memnun kaldığım (Ses açısından) syrox stereo soundfree kulaklık olmuştu. Yani maksimum 40 TL lik bir kulaklık kullandım ve ilk defa bir kulaklık için, 100 tl üstü bütçe ayıracağım. Sizce ne kadar tatmin eder?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
intum INBH01B var 39,90TL aldım o Xiaomi daha iyidir gerçi bunun bassları iyi.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
5 Aydır GT1 kullanıyorum, fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Mikrofonu işimi görüyor fakat arama ağırlıklı kullanacak arkadaşların başka modellere yönelmesini öneririm.

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ben daha çok müzik ağr
5 Aydır GT1 kullanıyorum, fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Mikrofonu işimi görüyor fakat arama ağırlıklı kullanacak arkadaşların başka modellere yönelmesini öneririm.
Ben daha çok, müzik ağırlıklı kullanacağım. Ses kalitesi benim için daha önemli. Sizce qcy T5 mi bumu ( Ses kalitesi)

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Ben daha çok müzik ağr
Ben daha çok, müzik ağırlıklı kullanacağım. Ses kalitesi benim için daha önemli. Sizce qcy T5 mi bumu ( Ses kalitesi)
Kablosuzda ses kalitesi aramak pek mantıklı değil. Sürücülere mi yatırım yapsın üretici, bluetooth için gerekli bileşenlere mi ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Ben daha çok müzik ağr

İki cihaz da ses kalitesi açısından yakın sayılır. QCY T5'e bakın derim, en azından bataryası daha uzun süre dayanıyor.

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kablosuzda ses kalitesi aramak pek mantıklı değil. Sürücülere mi yatırım yapsın üretici, bluetooth için gerekli bileşenlere mi ?
Peki ne önerirsiniz. Kablo jak bölümü bükülen yerlerin bozulması yüzünden 33 kulaklık bozdum ve canıma tak etti. Sizce ne yapmalıyım. (spor yaparken kullanıyorum)

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Peki ne önerirsiniz. Kablo jak bölümü bükülen yerlerin bozulması yüzünden 33 kulaklık bozdum ve canıma tak etti. Sizce ne yapmalıyım. (spor yaparken kullanıyorum)
Kaliteli kulaklık alırsanız bozulmaz. Bence o fiyata xiaomi hybrid 2 alınabilir. Biraz daha para eklenebilirse hybrid pro hd daha iyi deniliyor. Jak kısmı L şeklinde olduğu için kolay kolay kırılmaz. Ses kalitesi de denememe rağmen bluetooth lardan daha iyidir. Bluetooth daha çok rahatlık için alınır. Ses kalitesi için değil.

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kaliteli kulaklık alırsanız bozulmaz. Bence o fiyata xiaomi hybrid 2 alınabilir. Biraz daha para eklenebilirse hybrid pro hd daha iyi deniliyor. Jak kısmı L şeklinde olduğu için kolay kolay kırılmaz. Ses kalitesi de denememe rağmen bluetooth lardan daha iyidir. Bluetooth daha çok rahatlık için alınır. Ses kalitesi için değil.
Hocam jak kısmı kada rkabloda önemli. Böyle çok, sağlam kablolu bükülme yerleri çok dayanıklı. Bas ağırlıklı bir kulaklık varmı? Bütçeyi 180-190 a kada r çıkarabilirim.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Hocam jak kısmı kada rkabloda önemli. Böyle çok, sağlam kablolu bükülme yerleri çok dayanıklı. Bas ağırlıklı bir kulaklık varmı? Bütçeyi 180-190 a kada r çıkarabilirim.
Ya ben 250TL altı çok hakim değilim. Hani kablo önemli ise kz lerden alıp ayrıyetten kablo alabilirsiniz. Onlarda kablo değişimi oluyor. Daha iyi kablolarla veya kendi kablolarından alıp takabiliyorsunuz. Hatta 100TL ye falan bluetooth kablo bile takılıyor. Bozulma olursa değişimi kolay olur yani.