Haydi Allah'a Emanet

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sorun yok, Türkiye'de topraklarına ayak basmayı hak etmeyen arkadaş hak ettiği yere gidiyor.

Bu arada görmeyen arkadaşlar için; Sözüm Hüseyin ve Utku'ya değil, bir kansızaydı. O da gitmiş..

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
güle güle

Ekli dosyalar

• bye-bye-pikachu-icegif.gif
    bye-bye-pikachu-icegif.gif
    355.5 KB · Görüntüleme: 133

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Başarılar diliyorum. Kolay gelsin ikinize de. Önceden bi' iki kere banınızın tadını aldım ama yine de içeriklerinizi, mesajlarınızı seviyorum. Allah'a emanet olun.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Selam millet. 2.5 yıl aradan sonra ben artık yeşil değil, klasik troll utkuversus'um. :)

Üniversite sınavı sebebi ile yetkileri aldırmaya karar verdim.
Bu süreçte foruma ne kadar girerim, girmem bilmiyorum. Avatarı klasik avatarımla değiştirdim. İsim değişikliğini zaten 2 hafta öncesinden yapmıştım. Sebebi başkaydı ama olsun, vesile oldu.

Velhasıl, artık Siyaset bölümünde sizleri banlayan, siyasete yazmanızı yasaklayan, konuya son mesajı attıktan sonra kilitleyip racon kesen utkuversus artık yok.
Dolayısıyla benden daha çok korkabilirsiniz nihahaha.

Az önce son üye onaylama işlemimi yaptım :).

Ekli dosyayı görüntüle 121789

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Usain tarafından edit:

Şimdi ben de konu açmayayım. Bu konudan bana da veda ederseniz sevinirim. :)

Ben de çoğunluğun samimi bulduğu. Bazılarının saygısız çocuk bulduğu Usain. Benim de ayrılma sebebim Utku ile aynı. Üniversite sınavı. Ek olarak yoruldum forumdan diyebilirim.

Seviliyorsunuz.

Utku halletmiş bana denetim de rapor da kalmamış. :)
Ekli dosyayı görüntüle 121791
Yolunuz açık olsun :(

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
Selam millet. 2.5 yıl aradan sonra ben artık yeşil değil, klasik troll utkuversus'um. :)

Üniversite sınavı sebebi ile yetkileri aldırmaya karar verdim.
Bu süreçte foruma ne kadar girerim, girmem bilmiyorum. Avatarı klasik avatarımla değiştirdim. İsim değişikliğini zaten 2 hafta öncesinden yapmıştım. Sebebi başkaydı ama olsun, vesile oldu.

Velhasıl, artık Siyaset bölümünde sizleri banlayan, siyasete yazmanızı yasaklayan, konuya son mesajı attıktan sonra kilitleyip racon kesen utkuversus artık yok.
Dolayısıyla benden daha çok korkabilirsiniz nihahaha.

Az önce son üye onaylama işlemimi yaptım :).

Ekli dosyayı görüntüle 121789

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Usain tarafından edit:

Şimdi ben de konu açmayayım. Bu konudan bana da veda ederseniz sevinirim. :)

Ben de çoğunluğun samimi bulduğu. Bazılarının saygısız çocuk bulduğu Usain. Benim de ayrılma sebebim Utku ile aynı. Üniversite sınavı. Ek olarak yoruldum forumdan diyebilirim.

Seviliyorsunuz.

Utku halletmiş bana denetim de rapor da kalmamış. :)
Ekli dosyayı görüntüle 121791
@utkuversus
@Usain
önünüzde uzun yol var,okuyun,kimsenin etkisinde kalmayın,hayat şartları durmadan zorlaşıyor,ama şunu bilin sizlere önce ALLAH c.c.,sonra kendi kendinizden başka destek olacak yoktur.
Her ne kadar kitaplardan okusanız da,çalışma hayatında pratik eğitimi de ihmal etmeyin.
Okullarda verilen eğitimle,,dışarıdaki eğitim çok farklıdır.bunu zamanı gelince anlarsınız.

İnsanlar hakkında yazmama gerek yok.zira burada moderatörlük yaparken,gerçek hayata yakın eğitiminizi aldınız:)
ALLAH c.c. emanet olun,burası her zaman olmayabilir,ama siz yaşadıkça ,var olacaksınız.ALLAH c.c. izni ile.