Hayattaki Seçimler - 5 -

by efsane

Rektör
Yasaklı
Onursal Üye

Siz olsanız, başkasıyla mutlu olsun, ben mutsuz olsam da der miydiniz?

Ben derdim..

Bir Gün Karşılaşırsak Yanında Bir Adam Elinde Bir Çocuk.
Beni Görmemiş Gibi Yap
Ben Ölmemiş Gibi Yapacağım..
Özcan Bülbül

Öncelikle serinin devamına katkıda bulunduğun için teşekkür ederim bende konu açacak yazılar düşünüyordum :)
Soruna gelince ise iyi yada kötü bazı şeyler yaşanmıştır her ne olursa olsun insanların mutsuzluğunu istemek bana göre değil :)

"Nasılsın" diye Sorma Kardeşim! 'Filistin' gibiyim işte; Bir Yanım İşgal edildi, Diğer Yanım Direniş'te..!

by efsane

Rektör
Yasaklı
Onursal Üye
Ben sevdiysem, başkasıyla mutlu olmasın . . .

Ama, onun yüzü hep gülsün, başkasıyla da mutlu olsun.O hep gülsün.

Kafam karıştı be abi.

Bana susma diyen [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] nerede?

Ben konuşursam, millet kafayı yer.

Benimle dertleşip sağlam kalan tek kişi; [MENTION=120282]Alnair Alsad[/MENTION]

WebNick

Profesör
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Geçtiğimiz günlerde ben bir yazı yazmıştım, sağolsun [MENTION=79377]MBrv[/MENTION] de bana Can Yücel'in bağlanmayacaksın şiirini tavsiye ve hediye etmişti. Şimdi senin içinde bulunduğun bu ruh hali için aynı güzide eseri ben sana armağan ediyorum. Hayattaki seçimlerimizin cevabı bu eserde çok güzel anlatılmış.

[video=youtube;IqdsM37h1yk]http://www.youtube.com/watch?v=IqdsM37h1yk[/video]

ReDo

Rektör
Onu başkasıyla gördüğümde yanlarından geçerdim,başımı eğip.

Ve ALLAH'tan dilerdim,banada bunun gibi bir eş vermesini.

[MENTION=13465]byefsane[/MENTION] bu arada konuyu itiraflar bölümüne taşımalısın diğer dördünü ben oraya açtım :)

Karargaht

Dekan
Başkasıyla mutlu olacaksan, buyur.. .dedim bile.

Şimdi hem o mutlu hem ben.
Ben onsuz mutluyum ama o bensiz mutlu mu bilemem, kendi göz yaşımı sildim, onunkini silemem.. .

Konuşturmayın beni :)

WebNick

Profesör
Arkadaş herkes mi aşk acısı çeker. Madem bu aşk bu kadar acı veren birşey neden herkes onu arar?

Sadist olmuş cihan :)

Kadir Sekme

Profesör
Aşk öyle bir şey ki. Aynı bir açlık gibi. Her öğün onu beklemekle geçiyor insanın ömrü. Bir kudret bir duygu karşısında eriyip gidiyor. Çok düşünüyorum acaba Allah bizi kendi suretiyle yaratmasaydı aşık olur muyduk? Öyle ki gerçek aşk Allah'a aşık olmak demekti. Ölmeye sevinip bir önce yarine kavuşmak gibiydi. Ahh... Çok manasız 3 harfin yan yana gelmesiyle dilden dile dolaşan bir efsaneden başka bir şey değil :)