Hayattaki seçimler (14)

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu soru günlerdir aklımı kurcalıyor.Düşünüyorum ancak bir cevap bulmakta güçlük çekiyorum ?

Sizce sevip de sevilmemek mi ? Yoksa sevdiğin kadar sevilmemek mi ? Hangisi daha çok acı çektirir ?

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
sevdiğin kadar sevilmemek daha cok acı verir bana :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
dediklerinin ikisinde de aynı kapıya çıkıyoruz. ikisinde sen seviyorsun ve karşı taraf bir şekilde sevmiyor seni. e bu durumda az dahi olsa sevilmek hiç sevilmemekten daha iyidir diyor ve

sevdiğin kadar sevilmemek daha iyidir sevip de sevilmemek den diyorum :)

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynı kapı diyemeyiz.Şimdi sen seversin karşında ki hiç sevmez.Bence bu atlatılır.
Bir de sen seversin karşında ki senin kadar sevmez.Sen bunu hissedersin.Bu daha kötü bence sürekli düşündürür adamı :D sorun bende mi onda mı neden neden neden... :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ne kadar para o kadar köfte.
Ne kadar ekmek o kadar köfte.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
severken,seviliyormus gibi yapmak,sevmezken ,cok sevilmisin gibi olmak,cok hoslanmak ama hoslanilmamaktan bunalmak.
yada karsinaki hatuna.uffffff hay senin kedi canini diyip,hicbise yapamak.bunlar aci verir diye dusunuyorum ama bence meksika biberinin acisi kadar olamaz hicbiri.umarim yardimci olmusumdur panpa...?

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
sevilirken sewmemek:D:D

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ReDo'nun dedigi üzre paran kadar varsın :p Ama en cok sevip de sevilmemek olsa gerek ama cok takmam banane :D:D cok mu duygusuzum ne -.-