Hayatımda 1 kere iPhone kullandım

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
578
1 hafta iPhone kullanmıştım zamanında o kadar sinirlerimi bozduki, satmak zorunda kaldım, hiç bir şeye izin vermiyordu hala öyle mi bilmiyorum, en basitinden launcher bile kuramadım.
Velhasıl ios dünyası uzak dursun ben sonsuza dek linux çekirdeği oğlu Android ile devam :)

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
1 hafta iPhone kullanmıştım zamanında o kadar sinirlerimi bozduki, satmak zorunda kaldım, hiç bir şeye izin vermiyordu hala öyle mi bilmiyorum, en basitinden launcher bile kuramadım.
Velhasıl ios dünyası uzak dursun ben sonsuza dek linux çekirdeği oğlu Android ile devam :)
Şimdi şöyle diyim

Zamanında iPhone 7 Plus 2016-2019 arası 3 yıl kullandım…

iCloud izin vermiyor herşeye kota koyuyordu…

Ancak iki gün evvel iPhone 14 aldım ve ferahlık gelmiş

Rahat ol kardeşim

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
578
Şimdi şöyle diyim

Zamanında iPhone 7 Plus 2016-2019 arası 3 yıl kullandım…

iCloud izin vermiyor herşeye kota koyuyordu…

Ancak iki gün evvel iPhone 14 aldım ve ferahlık gelmiş

Rahat ol kardeşim
Yok ben almayayım android ile çok mutluyum değiştirmeyi düşünmüyorum yeni cihazın hayırlı olsun güle güle kullan, bende 1 hafta önce honor x9a aldım. 2 gün şarjım gidiyor başka bir şeye ihtiyacım yok şu an

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Yok ben almayayım android ile çok mutluyum değiştirmeyi düşünmüyorum yeni cihazın hayırlı olsun güle güle kullan, bende 1 hafta önce honor x9a aldım. 2 gün şarjım gidiyor başka bir şeye ihtiyacım yok şu an
Teşekkür ederim

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Bu konunun açılma sebebi sadece hayatınızda 1 kere iPhone kullanmanız mı? :D

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Yeni nesil Snapdragonlar canavar gibi çalışıyor. Eskiden performans içinde iPhone denirdi.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Yeni nesil Snapdragonlar canavar gibi çalışıyor. Eskiden performans içinde iPhone denirdi.
Snapdargon yeni nesil S22 kullandım evet güzel çalışıyor çokta güzel ısınıyor aşırı ısınmadan telefonumda entegre sorunu oldu sorunu servis çözemedi Samsung telefonu geri alıyor değişim olacak…

Bende 2 gün evvel iPhone 14 aldım

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Snapdargon yeni nesil S22 kullandım evet güzel çalışıyor çokta güzel ısınıyor aşırı ısınmadan telefonumda entegre sorunu oldu sorunu servis çözemedi Samsung telefonu geri alıyor değişim olacak…

Bende 2 gün evvel iPhone 14 aldım
Hayırlı olsun. Herkesin düşüncesi farklı.

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Bence bu "Bir şeyler yapmak" isteği bir heves. Bir süre sonra geçiyor. İlk akıllı telefonumu aldığım günün üzerinden 12 yıl geçmiş. Kurduğum ROM'un, kernelin haddi hesabı yoktur. Şu anda iPhone 13 Pro kullanıyorum. Ara ara "bir şeyler yapma" isteği geliyor. Sonra o telefonu sıfırlamak, custom ROM sonrası tekrar kurmak falan gibi şeyler çok üşendiriyor beni.

Apple tarafında yeni telefon alınca dahi sanki telefon değiştirmemiş gibi kaldığı yerden devam ediyor. Bu büyük bir rahatlık bence.

eminozcanaslan

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bir Kere Mace Geçen Bir Daha Dönemez Lafı Gibi EkoSistem Kurma Hevesiniz Geliyor Ekosistem Kurunca Da İşlerinizi Profesyonel Anlamda O Kadar Başarılı Ve Hızlı Çözümlüyorsunuz Ki Mesela Airpodsunuzda Bir Sorun Yaşadınız Ve Apple’A Gidince İlgilerini Ve Değişim Veya Tüketici Memnun Edecek Çözümlerini Görmeniz Apple’ı Öne Çıkarıyor Ayrıca Cihazların Değer Kaybetmemesi Büyük Ölçüde Yeni Cihaz Alırken Satıp Cihaz Alımına Kolaylık Sağlaması Cabası Kararlı Bir Sistem Olması iOs Sisteminin Ve Aldığınızda Ne Aldım Ve Ortalama Ömrünü Net Bilmeniz Büyük Avantajları Uygulama Destekleri Olarak iOs Çok Önde Bir İşi Profesyonel Mi Yapmak İstiyorsunuz APPLE