Soru Havit hb630 pro aldım sizce mantıklı mı?

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Merhabalar. Bugün 782 liraya havit hb630 pro modelini trendyoldan satın aldım. Günde 2-3 saat minimum kulaklık kullanıyorum üniversite öğrencisiyim hep otobüste geçiriyorum zamanımı. Bana iyi gibi geldi en azından izlediğim videolara göre iyi geldi. Sizce doğru mu yaptım? bu fiyatta daha iyi bir kulaklık alabilir miydim?

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Bugün elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle başka insanların içinde dinleyecekseniz bütçeyi arttırın daha iyisini alın. Sesi beni tatmin etti baslar fena değil. Ama dışarı aşırı fazla ses veriyor. Sesi yarıya getirince anca o zaman çok az veriyor o ses seviyesi de bence aşırı az. Otobüste zaten diğer seslerden sesi kısılıcak bir de dışarı verdiği için kısınca hiç düzgün müzik dinleyemeyeceğimi düşünüyorum. ANC için alacak var ise almasın öyle aman aman bir şeyi yok bence.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Bugün okula giderken kullandım. İade edecektim ama bugün iade etmekten vazgeçtim. ANC otobüste çok iyi iş yapıyor bence. Motorun sesini yarıdan fazla azaltıyor. Basslarda beni baya tatmin etti. Kulaklığın sesini arttırdım otobüste denemek için kulaklığı çıkartıp hafiften uzakta tutunca ses az geldiği için kulağama takınca dışarı vereceğini düşünmüyorum.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Aldıktan sonra keyfini çıkar. Başkalarının bok atmasına mideni bulandırtma. Böyle sorular almadan önce sorulur. Sıralamayı yanlış yaptın.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Aldıktan sonra keyfini çıkar. Başkalarının bok atmasına mideni bulandırtma. Böyle sorular almadan önce sorulur. Sıralamayı yanlış yaptın.
Hocam cevap aynı gün gelseydi iptal edicektim. Ama cevap gelmedi bende başka alternatif bulamadığım için iptal etmedim.