Havale yaparken E-Ticaret seçtim

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Annemin kredi kartından sistem bileşenleri alırken E-Ticareti seçiyordum fakat babam görünce buna vergi eklendiğini söyledi acaba doğru mu? Kart QNB Finans Bank.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Güzel kardeşim bıkmadın kandırılmaya dolandırılmaya.

Hangi siteden ne almaya çalışıyordun =? Yurtdışından bir ürün alırsan tabii ki vergi eklenir.

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Güzel kardeşim bıkmadın kandırılmaya dolandırılmaya.

Hangi siteden ne almaya çalışıyordun =? Yurtdışından bir ürün alırsan tabii ki vergi eklenir.
Bu sefer kandırılma yok ki. ? Yurtiçinde alışveriş yaptığım alıcılara ödeme şeklini E-Ticaret seçiyorum buna vergi uygulanir mi diye sordum. Eğer vergi uygulanirsa haberim olsun.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
dostum işsizmisin saçma sapan konular açıp duruyorsun inanan da yok yani bunu biliyorsundur.

böyle troll konular açarak bir yere varamazsın

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
dostum işsizmisin saçma sapan konular açıp duruyorsun inanan da yok yani bunu biliyorsundur.

böyle troll konular açarak bir yere varamazsın
Birine Havale/EFT yaparken ödeme biçimi diğer ödemeler yazıyor ben bunu E-Ticaret olarak seçip işlem yapıyordum yani babam bunu yaparsam vergi kesilebiliceğini söyledi 3 Aydır bu şekilde işlem yapıyor eğer vergi kesiliyorsa ve babamın dediği doğruysa bir daha E-Ticareti seçmeyeceğim E-Ticaret seçersem daha güvenilir olur diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Inkedeft-nasil-yapilir-mobil-4_LI.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sözlerine dikkat et bakalım da manyağı gösteririm sana :) her açtığın konu böyle yok dolandırıldım yok kart yok bu..
Bunu söylüyorum yukarda resim bıraktım her gün tek tek konu açmıyorum sorucaklarımı not alıp haftada bir gün konu açıyorum. :)

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Sözlerine dikkat et bakalım da manyağı gösteririm sana :) her açtığın konu böyle yok dolandırıldım yok kart yok bu..
Nasıl göstereceksin acaba ? Evine mi gideceksin. Klavye delikanlısı seni. Kurgu olup olmadığı önemli değil. Sen adamın sorusuna cevap ver. Vermeyeceksen eğer cevap kirliliği yapma.