Hava için para vermek.

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
iPhone 11 pro Max 15 bin TL lik fiyatı olmasına rağmen 4 GB ram koyulması 3950 mah bataryası olması paranın boş yere gittiğinin kanıtı mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Birkaç seneye çöp olsun diye o kadar az donanım veriyorlar gta 5 ağlatır onu.

daha iphonelara sd kart desteği gelmemiş lan xD

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Son model iPhone ve Android tarafının amiral gemilerinin performans testlerine göz atın (Video render hızı v.s.) görürsünüz hangisi para tuzağı :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birinci nesil iPhone SE ile arkadaşım Pubg oynuyordu geçen yıl. Muadil android telefon S6 mıydı S7 mi? Oynatır mı? :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Redmi note 9 pro kullanıyorum, keşke diyorum şuanda iphone 7 plus yada 8 falan alsaydım.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
iPhone 11 pro Max 15 bin TL lik fiyatı olmasına rağmen 4 GB ram koyulması 3950 mah bataryası olması paranın boş yere gittiğinin kanıtı mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.
bir telefona 15bin vermem ben 2000liralik cihazla yapacağım şeylerle aynı youtube forum termux falan

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Son model iPhone ve Android tarafının amiral gemilerinin performans testlerine göz atın (Video render hızı v.s.) görürsünüz hangisi para tuzağı :D

Birinci nesil iPhone SE ile arkadaşım Pubg oynuyordu geçen yıl. Muadil android telefon S6 mıydı S7 mi? Oynatır mı? :D
Oynatmaz. 1.nesi SE çok kasıyordur ama.

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
kimine göre en ufak gecikme oynanılmaz hala getirir ki, bence öyledir. o tip oyunlarda kasma kabul edilemez. şuan bi oyunda düşük fps alırsam oyundan soğuyup ounu siliyorum
Orası doğru tabii. Bundan 4 yıl önce piyasaya sürülmüş cihazdan bahsediyoruz. Son güncellemeyi aldı ve bir şekilde arakdaş 30 dk boyunca maçını oynuyordu. Çocuk ekranın küçüklüğünden şikayetçiydi sadece. Onun deneyimini aktarıyorum. Burada söylemek istediğim cihaz 4 yaşından fazla. Muadil Android tarafının verdiği performans ile kıyaslanması gerekiyor.

Özelleştirme muhabbetininde iOS 14 ile geldiği boyut

Son düzenleme:

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bence de biraz kasmama ve donmama için 15.000 yok ya 2. el araba alırım bırak arabayı MSİ alırım :D

Reaksiyon puanı
181
Uzun ömürlü istiyorsam 12'ye iPhone almam, 1,5'lik telefon alıp 2 yılda bir değiştiririm. Daha uzun ömürlü olur. Güncelleme desteği bitince atar yenisini alırım.

Reaksiyon puanı
6,381
Hayır değil. Neden olsun ki?

5 binini telefona 10 binini markaya ödüyorsun
Böyle diyenler oluyor. Sonra biz düşman ve cahil oluyoruz.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ya Şimdi Aslına Bakarsak Dönüp Gerçekleri Konuşmak Gerekir Bu Görüşümü Bir Deneyime Bağlı Yazıyorum Ben Yaklaşık 4-5 Sene Samsung Cihazlar Kullandım Android Seven Birisiyim Hatta Bayılırım Yalan Yok Hatta Zamanında İphone Alanlara Çok Sert Çıkıştığımı Hatırlıyorum Öyle Bir Savunuyorum Ki Sanarsınız Marka Benim :D :D :D Ondan Sonra Babam Bir Gün Deneyim Amaçlı Kendi İphone 6 Cihazını Bana Verdi Eski Bir Cihazdı İOS 11.4 Yeni Almıştı O Sıralar Yaklaşık 1 Sene Kullandım İOS 12.4 Gelene Kadar Diyebilirim Ve Dürüst Olmak Gerekirse İphone'A Geçtiğimde Şunu Demiştim Ya Şu İphone Kesin Berbattır Diye Kaydımı Yaptım İcloud Hesabıma Girdim İlk Şoku App Store İçerisinde Yaşamıştım Tasarım Ve İşletim Sisteminin Sadeliği Daha Mağaza Sayfasında Karşımdaydı Neyse Uygulamalarımı İndirdim Kurdum Ve Size Şunu Demek İsterim Ki İphone 6 Cihazının Ram Boyutu 1 GB Benim O Sıralar J6 Cihazımda Vardı O Cihazdan İphone 6 Cihazına Geçmiştim 3 GB Ram Vardı O Cihazda Ve Sadece 1 GB Ramli 2014 Yılında Çıkan Bir Cihazın Benim 2018 Çıkması Cihazımı Mağlup Ettiğini Söylesem İnanırmısınız ? Açıkcası Banada İnandırıcı Gelmiyor Ama Aynısı Oldu Antutu Testleri Olsun Başlatma Testleri Uygulama Açılış Hızları Uygulamaları Arka Kapasitede Tutabilmesi İşletim Sistemi Akıcılığı Ve Tasarım Mükemmeldi İphone Beni Tamamen Cezbetmişti Ve Telefonu İlk Sıfırladığım Gün Etkinleştirme Kilidi İle Karşılaşmıştım Aha Dedim Telefon Gitti Ama Araştırınca Bunu Apple'In Cihazın Çalınmasını Önlemek İçin Koyduğunu Öğrenince Cihazı Açtım Ve Şok Oldum Açıkcası Çok Güvenliydi Ve Eksiği Yoktu Şifrelemeler Vb... Mükemmel Çalışıyordu Apple Servislerinin İnceliğini Demiyorum Bile Samsung Kullanıcısı Olarak Diyorum Şu Gerçek Karşımızda Bir Muhattap Bulamıyoruz Bulsakta Yardımcı Olmuyorlar İphone Kullanırken Apple Destek Uygulamasını Açıyordum Anında Beni Arıyorlardı Gerekirse Cihazıma Bağlanıp İşlem Yapıyordu Adamlar Benimle Çok İlgileniyorlardı Adamlar Müşteri Deneyiminin Farkında Yani Konu Ram Yok Kaç Gigabayt Yok Kaç Çikotayt Falan Değil Konu Tamamen Deneyim Bu İphone Ön Yargını Kırmak İçin Tavsiyem Bir İphone 7 Bul Ve Sadece 2 Ay Kullan Ne Demek İstediğimi Daha İyi Anlarsın Apple Yazılım Olsun Müşteri Deneyimi Olsun Kalite Olsun Bu Sektörde Çığır Açan Bir Firma Zaten Bu Yüzden Samsung Ve Huawei Gibi Çoğu Firmanın Rakibi Herkes Kıskanıyor Böyle Bir Ekosistem Ve Başarıyı Gördüğüm Tek Şirket Şuan Araba Çıkartsa Kapış Kapış Alırlar Bak Buna Bile İnanırım Dediğim Gibi Fırsatını Bulur Bulmaz En Az 1 Ay İphone Deneyimleyin Kolay Kolay Androide Dönemezsiniz Ben İphone 6 Cihazından Android Sistemine S10+ Cihazını Çok Beğendim İçin Döndüm Ve Hiç Kolay Olmadı Yaklaşık 5 Günümü Aldı Alışmak Ki Ben Eski Android Kullanıcısı Olduğum İçin Böyle Sizi Düşünemiyorum Yani Kullandığınız Gibi Çıkmakta Zorlanıcağınız Bir Sistem Ve Ürün Tekrardan İyi Forumlar Dilerim