Harita öyle değil böyle ÇİZİLİR >>> İÇERDE

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
hürriyet gazetesinin verdiği harita gozukmuyor.Bi sorun mu var??

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben Bir TÜRKÜM !...
Ben;
Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !
Ben;
Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !
Ben;
Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !
Ben;
Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !
Ben;
Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !
Ben;
Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !
Ben;
Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !
Ben;
Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'üm !..
Ya Siz Kimsiniz ?
DERT SOFRASINDAN BAL YEDİK, CAN VERDİK ASLA BOYUN EGMEDİK
YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA BU SİTE TÜRK TOPRAKLARINA KATILMIŞTIR
AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ve ONLARI BÜYÜTÜP BU VATAN UGRUNA ŞEHİT VEREN ANNE'LERİMİZE
ARMAGAN OLSUN
HACKED BY DANGEROUS GHOST & MUCTOCİLİN
& AYPARS
One Turk .. Against The World .. !!..

mnyk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Baştan şunu söyleyeyim: Tabi ki toprak önemlidir. Toprak uğruna sayılamayacak kadar şehitler vermişizdir. Önceki; Türkiye'yi küçük düşüren haritaları kınadığımı yine belirtiyorum.

Konuya gelince: Artık günümüzde toprağın çok olmuş, az olmuş önemli değil. Önemli olan ekonomik yönden güçlü olmaktır. İki karış toprağı olduğu halde ekonomisinden söz ettiren ülkeler biliyoruz. Ve tam tersine koskoca topraklarda sürünenleri de biliyoruz.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
"Ben ezelden beri hür yaşadım hür yaşarım" demiş M.Akif, ne güzelde söylemiş. 3kıtaya hükmetmiş bir devletin, Çin'i vergiye bağlamış neslin torunlarıyız. Ne mutlu bize Türk olduğumuz için...