Harici Harddisk Tavsiyesi

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Vatanbilgisayardan seagate 2tb Expansion aldım, bozuk çıktı. Bir tane daha seagate freeagent harddisk im var ama memnun olduğum pek söylenemez, ilki yanmıştı zaten. Seagate eski seagate değil anlaşılan.

Gidip iade edeceğim yerine başka bir harddisk alacağım.

Vatanbilgisayar.com sitesinden 2tb boyutunda fiyatı 190-220tl arası 10-15 lira daha fark edebilir ama bu civarda lazım.

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-w....0-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=47251

yukarıdaki ürünü düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? Yada başka hangi marka/model tavsiye edersiniz ?

Fazla ses çıkarmasın, 2tb olsun, mümkünse yanmasın, uçmasın uzun ömürlü olsun, arşiv yapıyorum çünkü.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bestbuyda Seagate 1 tb 3,5" 129lira 2 tb değil ve izmirde

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Vatanbilgisayardan seagate 2tb Expansion aldım, bozuk çıktı. Bir tane daha seagate freeagent harddisk im var ama memnun olduğum pek söylenemez, ilki yanmıştı zaten. Seagate eski seagate değil anlaşılan.

Gidip iade edeceğim yerine başka bir harddisk alacağım.

Vatanbilgisayar.com sitesinden 2tb boyutunda fiyatı 190-220tl arası 10-15 lira daha fark edebilir ama bu civarda lazım.

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-w....0-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=47251

yukarıdaki ürünü düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? Yada başka hangi marka/model tavsiye edersiniz ?

Fazla ses çıkarmasın, 2tb olsun, mümkünse yanmasın, uçmasın uzun ömürlü olsun, arşiv yapıyorum çünkü.

Yaklaşık 1.5 senedir seagate freeagent 500 gb kullanıyorum çok şükür taş gibi bu işler birazda şans galiba

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Yaklaşık 1.5 senedir seagate freeagent 500 gb kullanıyorum çok şükür taş gibi bu işler birazda şans galiba

İlkinin yanması benim hatam gibiydi ama fazla ses çıkarıyor freeagentlar, ısınıyorda.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Güncel ?

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Sağlam birşey istiyorsan Kesinlikle Toshiba tavsiye ediyorum,iki seneye yaklaşıyor kullanıyorum,çok memnunum.HErhangi bir sıkıntısını da görmedim.Görünüş olarak da çok estetik.
Fiyatları nomal olanlara göre biraz yüksektir.Pişman olacağını zannetmiyorum.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sağlam bir harici boş kutu alıp kendi istediğiniz harddiski takın bence. Thermaltalkte muse gibi güzel external hdd kutuları var, hem esata bağlantısı artısı.