Hardwell Türkiye Konseri - I AM Hardwell - 17 Mayıs 2014

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
QVPJ4tQ.jpg

Elektronik müziğin dünyadaki yeni 1 numarası Hardwell, ilk defa Türkiye’de!

Tomorrowland, Mysteryland, Sensation, Coachella, Ultra Music Festival başta olmak üzere en büyük festivallerde sahne alan Hardwell (Robbert van de Corput ), yeteneğini ve vizyonunu tamamen yansıtan; görsel prodüksiyonuyla heyecan uyandıran "I AM Hardwell" dünya turnesi kapsamında 17 Mayıs'ta KüçükÇiftlik Park, Maçka'da!

Elektronik müzik efsanesi Tiesto ile beraber yaptığı "Zero76" şarkısıyla büyük çıkış yapan, uluslararası müzik piyasasında "Call Me A Spaceman", "Cobra" ve "Apollo" hitleri ile en büyük festivallerin ana sahnelerinin vazgeçilmez ismi olan Hollandalı, kariyerinin son 3 yılında tüm kıtalarda yüzbinlerce elektronik müziksevere unutulmaz performanslar sergiledi.

Kurucusu olduğu Revealed Recordings plak şirketiyle Rihanna, Example, Tiesto, Armin van Buuren ve daha bir çok artistle çıkardığı listeleri alt üst eden prodüksiyonları, sahnedeki üstün yeteneği ve kitleyle olağanüstü uyumuyla 2011 yılında 24. sıradan girdiği DJMAG Top100 DJs listesinde 2012'de 6 numaraya yükseldi. 2013 yılında ise dünyada bu listenin en tepesine ulaştı ve 25 yaşında 1 numara olmayı başararak DJMAG’ın 20 yıllık tarihinde zirveye oturabilen en genç artist oldu.

Nisan ayında Amsterdam’da başlayan “I AM Hardwell” turnesi, tüm biletlerin saatler içinde tükendiği Endonezya, Singapur, Hindistan ve İngiltere’de de katılımcıları kusursuz prodüksiyonuyla büyüledi. I AM Hardwell dünya turnesi, açıklanan ve İstanbul'u da kapsayan ayağıyla dünyanın en iyi DJ’ini 7 kıtada yüzbinlerce hayranıyla buluşturacak.

One Colony organizasyonuyla gerçekleşecek olan "I AM Hardwell" şovu, Hardwell'in 3 saat performansı ile Türkiye'de elektronik müzik adına unutulmayacak gecelerden birisi olacak.

18:00-20:45: TBA
20:45-23:45: Hardwell

I AM HARDWELL
17 Mayıs 2014 16:00
KüçükÇiftlik Park, İstanbul

Bilet Fiyatları

Yakında

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
İşin ilginç yanı Hardwell bu sene DJ MAG TOP 100 de ilk defa 1 numaraya yükseldi..
Geçen sene 6. sırada olan Hardwell beklemedik bir şekilde bu sene 5 sıra yükselerek 1 numarayı almış..Armin ise her zaman ki yerinden bu seneliğine ayrı kalacak... Büyük bir ihtimalle seneye gene tahtını geri alır.. :)

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilk ve geçte olsa essential mixini dinlemiştim.olacak gibi bu adamdan adam :)

hardwell-tiesto.jpg

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Normal Bilet, Limitli sayıda indirimli bilet fiyatıdır.
Deluxe Lounge ve Sahne Önü bilet fiyatları değişmeyecektir.

İlk Dönem İndirimli Normal Bilet: 99.00 TL (Tükendi)
İkinci Dönem İndirimli Normal Bilet: 132.00 TL
Sahne Önü: 385.00 TL
Deluxe Lounge: 585.00 TL

http://www.biletix.com/etkinlik/PLOC1/TURKIYE/tr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben sırf bunun için Belçika'ya gitme planları yapıyordum, ayağıma geldi kesinlikle kaçmaz bu konser :)

Rust_y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elimde ikinci dönem indirimli bilet var fakat gidemediğimden dolayı satmak istiyorum bursa içi ilgilenen varsa bana ulaşsın fiyatta bi güzellik yaparız 05314662260 (bilette yırtık vs yok biletixten aldım gıcır gıcır)

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Umarim barzo apaci kaynamaz dedigim konser. Kiz arkadasimla beraber EDMin # 1 dj i HARDWELL'le cosucaz

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hardwell konserinden sonra yayınlanan video

[video=youtube;t5t9KB1XSS0]http://www.youtube.com/watch?v=t5t9KB1XSS0&list=UUPT5Q93YbgJ_7du1gV7UHQQ[/video]