Harddisk tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

oguzrx

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 126137
D: yerine başka bir harddisk almak istiyorum bunun için hangi parçaya bakmam gerekir ana kart ise
Ekli dosyayı görüntüle 126139
ana kartım böyle hangi tür harddisklere bakmam gerekir?
Wd blue

MustafaBa

Öğrenci
hdd değil de ssd bakmanı öneririm ayrıca her harfi büyük yazma lütfen. bilgisayar dilinde bu bağırmak demektir.
Tabiki fakat şu hataya yardımcı olurmusunuz çünkü hatayı verşyor biri bir şey olmaz demiş ama
Wd blue

MustafaBa

Öğrenci
hd tune programı ile sabit diski sağlık testi yap, bi sonuç at bakalım...
başlattım ne kadar sürer tahmini.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hd tune programı ile sabit diski sağlık testi yap, bi sonuç at bakalım...
1.png

yaptım fakat c mi d mi seçtim bilmiyorum nasıl seçicem

oguzrx

Profesör
Tabiki fakat şu hataya yardımcı olurmusunuz çünkü hatayı verşyor biri bir şey olmaz demiş ama
Ne hatasi? Bakmam lazım amat değerleri nasıl
Crysital mark infoyu indir buraya ss atarmisin ;)

başlattım ne kadar sürer tahmini.

Ekli dosyayı görüntüle 127385
yaptım fakat c mi d mi seçtim bilmiyorum nasıl seçicem
Health kismini atarmisin?

Ekli dosyayı görüntüle 126137
D: yerine başka bir harddisk almak istiyorum bunun için hangi parçaya bakmam gerekir ana kart ise
Ekli dosyayı görüntüle 126139
ana kartım böyle hangi tür harddisklere bakmam gerekir?
eğer yapabilirim derseniz kendi yaptığım yöntemi anlatayım daha uygun fiyata daha yüksek kapasite oluyor. harici hdd aldım 3.5 inç olanlardan. wd 3tb. içini açtım içinden hgst 7200rpm 3tb hdd çıktı. onu bilgisayarıma taktım ve mis gibi kullanıyorum. 500tl civarında bir para ödemiştim bunun için. yanlış hatırlamıyorsam aynı paraya 2tb satılıyor. ancak tabiki hdd kutusunun içini açtığınız için garanti kapsamı dışında kalacaktır risk size ait oluyor :) ama günümüz koşullarında eğer bütçeniz uygunsa mutlaka ssd almanızı öneririm. hele ki bu alacağınız diske windows kuracaksanız kesinlikle ssd olmalı bence

SDN Son Haberler

Son mesajlar