Hard Disk Birimini Yanlışlıkla Sildim Doluydu !!

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başlıktaki Gibi Arkadaşlar Disk Yönetiminden Hard Disk'in bi birimini Sildim Yedekleri ve Geri Getirmem Lazm Lütfen Yardım edin çok acil :S

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

Lütfen Arkadaşlar Biri Yardımcı Olsun :S Bütün Herşey Ordaydı :S Geri Getirmenin Bi Yolunun olduğunu düşünüyorum. bi anda silme işlemi gozkmeden direk gitti napcam :S

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yararlı olucagını sanmıyorum :/ gereksiz işlem yapıp kaybolan dosyaları tamamen kaybetmek te ıstemyrm :/

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
recover my files programını bul, deep format seçeneğini kullanarak tarat, eski yeni koyduğun sildiğin tüm dosyaları bulacaktır. Sonra içinden istediklerini diğer harddisk bölümüne kaydedebilirsin.

rushsea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladigim kadariyla sizde 1 hdd var ve 1 den fazla partion sahibisiniz, sizde sistemi degildi D: sürücüsünü yanlisliklika sildiniz dogrumu? ister öyle ister söyle sebepden silinmis yada partion yok etmissieniz, calisan bir sistemden kurtarma programlari sayesinden dosyalari kurtarabilirisiiniz, bir fazlaca zamaninizi alir ama önemli ise katlanacaksiniz, kullanman icin örnek programlar r-studio, file Recovery, easy recovery bunlari indir ve dene tam hatirlamiyorim hangisi oldugunu ama bunlardan birisi silinmis partion dosyalarinin erisebiliyordu, gecmis olsun Kolay Gelsin

rushsea

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Active Partition Recovery Enterprise programını bul tarattır kurtaracaktır.