Hard Brick Galaxy SII

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar telefon hiçbir tepki vermiyor.Yazılım atarken çöktü.Telefon download moduna dahi alınmıyor.Telefon hiçbir tepki vermiyor.Öylece kaldı elimde.Telefon tamir etmeye değer mi?Ben biraz bekleyip yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Galaxy S3 veya iphone 4s gibi

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hard brick olmuşsa dediğin gibi açılacağını sanmıyorum ama anakart değişimi ile olur diye biliyorum ama pahalıya patlayabilir sana bildiğim kadarıyla geçmiş olsun :(

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
hard brick olmuşsa dediğin gibi açılacağını sanmıyorum ama anakart değişimi ile olur diye biliyorum ama pahalıya patlayabilir sana bildiğim kadarıyla geçmiş olsun :(
Sağol dostum dediğim gibi biraz bekleyip yeni bir telefon almak daha mantıklı olur değil mi?

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hard brick usb jig yazarak google'da bi arama yaparmısın ? Sanırım yardımcı olabilir

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
O zaman bekleyip yeni telefon alacağız peki önerileriniz var mı telefon olaraktan?

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bazı durumlarda Hard Brick'te de işe yaradığını bir kaç yerde okumuştum.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon hiçbir tepki vermiyor.Yazılım atarken çöktü.Telefon download moduna dahi alınmıyor.Telefon hiçbir tepki vermiyor.Öylece kaldı elimde.Telefon tamir etmeye değer mi?Ben biraz bekleyip yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Galaxy S3 veya iphone 4s gibi
Benim telefonum da hardbrick olmuştu garantiye verdim düzeltip iade ettiler.Üstelik rootluydu.Kullanıcı hatası falan demediler düzeltip verdiler.

Garantisi varsa kesinlikle kullan.Telefon tamircileri sanırım 300-400 tlye tamir ediyorlar.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar masrafı 100 lira tutuyormuş yapılıyor şu anda galaxy s2ye babama verdim ben iphone 5 aldım