Galaxy s3 hakkında yardımcı olacak biri var mı ?

Darkjudas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar faturalı hat üzerinden telefon almam kesinleşti lakin , sanırım 2 alt konudaki şikayetler falan onların yazıldığı konuyu inceledikten sonra bir değişiklik oldu aklımda,biraz öncesine kadar kesinlikle galaxy s3 diyordum , ama o sorunlar gerçekten çözümü varsa g3 almayı planlıyorum

konu şu

http://forum.shiftdelete.net/samsung/275537-galaksi-s3-patladi-arkadaslar.html

şimdi iphone 5 i mi bekliyeyim , galaxy s3 mü alayım iphone 4s mi ? , eğer güncelleme ile düzelebilecek sorunlarsa s3 kalbimden geçiyor

sizce almaya değer mi 2-3 yıl değiştirmem telefonu , ayrıca galaxy s3 diyorsanız da hangi rengi sizin hoşunuza gidiyor , metalic blue yok hiçbir yerde pebble var , o yüzden beyaz düşünüyorum

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim S3 ü gönül rahatlığıyla alabilirsin ama öyle kenar mahalle Turkcellerinden falan alma benim tavsiyem Vatan computer falan gibi yerlerden al dağa sağlam çıkıyo. S3ün bir tek kötü yanı var ' Düşürmiyceksen al ' :) Yoksa alma

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Telefon daǧa mi cikiyor yok artik :D :D Saka bi yana S3 al kesinlikle. Beyaz..

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben aldıktan sonra o yorumlar gözüme batmaya başladı yok 1 ayda bi sürü sorunu çıkanlar falan içime kurt düştü la bunların ömrümü 1 ay die sorun ne zaman çıkacak diye bekler oldum telefon hepsi hurafe sen bana bak dedi daş gibi maşallahı var :)

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 donanım açısından iyi telefonda , gerçekten çok dayanıksız telefon. birde ics de kasmalar oluyor. jb gelince nasıl olur bilemem fakat ics de oluyor. bu arada bende s3 var. fakat arka kapağı 1 ayda fazlasıyla çiziliyor. çizilmez denilen gorilla glass camı bal gibide çiziliyor. bence one x veya 4s al. birde şunu ekliyeyim s3 ün kullanım ömrü 5 yıldır. kutusunun arkasında yazıyor.

brcii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim donanıma , performansa önem veriyosan telefondan nete girmeyi sosyal uygulama kullanmayı ve müzik dinlemeyi seviyorsan kesinlikle al s3 ü herşey dıs gornus degldr ama sunuda sölym sana s3 biraz problemli bi cihaz özellkle üzerinde kullanılan ekran note 2 lansmanylada gördük ki samsung bir daha kullanmaz o ekranı iz leke sornları vs hemen hemen her s3 te var bunlar tabi bariz gorunur şeyler değil detaycıysan rahatsız edebilir onun dışında harika telefon donanımsal ve performans acısından dış görnüşü de baya bi hoş bana göre ve biçok akıllı telefondan daha hafif kamerası son derece yeterli özellikle video performansı etkileyici iphone 4s sana hiçbişey katmaz benmde aklmda iki cihaz vardı one x i elemiştim 4s ile s3 vardı s3 aldım bazı fabrikasyon sorunları (ekran) dısnda hiçbir problem yok biraz detaycıymda bazen kafaya takabiliyorum :)

bu arada büyüklük sorun değilse direk note 2 al derim ama mobility acısından sıkntı yasarım diyosan kesnlkle s3 ;)