Hangisini Almalıyım?

Asosyal Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bir akıllı telefon almaya karar verdim fakat hangi ürünü tercih etmem gerektiği konusunda bir sonuca varamadım. Bir yanım stabilitesi, şıklığı ve zengin içeriklerinden dolayı Iphone 5S almamı söylüyor. Diğer yanım ise kalite ve donanımları bakımından Sony Xperia Z1 almamı söylüyor. Sizden ricam üreticileri kötülemeden ve fanlık yapmadan bu iki modelin + ve - yönlerini belirtmeniz. Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba kardeşim androidli cihazlar belli bir zamandan sonra kasma donma vb. şeyler yaşayabilıyor ve androidde ram önemli.

ben olsam iphone 5s tercih ederim. neden diyede sorarsan daha akıcı daha az ram tüketen ve daha uzun sene götüren bir telefon.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İkisinede o kadar para vermektense 1600-1700 civarındaki LG G2 yi alırım XZ1 fiyatını duyana kadar favori cihazımdı ama fiyatı duyduktan sonra şaşırdım aslında daha ucuzda beklemiyordum:) eğer illa bu ikisiden dersen XZ1 derim çünkü iPhone 5S o kadar paraya değmez çünkü 2X+1 GB RAM iphone 5 tede var şimdi diyeceksiniz 64 bit ama iOS çok stabil olduğundan bu farkı hissetmeyiz bile ayrıca daha öyle bir oyun veya program çıktımıda 64 bite geçme ihtiyacı duyalım ???

Asosyal Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisinede o kadar para vermektense 1600-1700 civarındaki LG G2 yi alırım XZ1 fiyatını duyana kadar favori cihazımdı ama fiyatı duyduktan sonra şaşırdım aslında daha ucuzda beklemiyordum:) eğer illa bu ikisiden dersen XZ1 derim çünkü iPhone 5S o kadar paraya değmez çünkü 2X+1 GB RAM iphone 5 tede var şimdi diyeceksiniz 64 bit ama iOS çok stabil olduğundan bu farkı hissetmeyiz bile ayrıca daha öyle bir oyun veya program çıktımıda 64 bite geçme ihtiyacı duyalım ???

Lg g2 yi ilk duydugumda düsünmüstüm. Gercekten donanım olarak olağaüstü bir telefon fakat boyut olarak cok büyük bir telefon. Dısarı çıkarken yanımda bir canta gezdirmedigim icin ceplerime sigmayacak + güncelleme destegi olmadigi icin pek sicak bakmiyorum

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
lg güncelleme pek vermiyor sony nin servisi iyidir birde güncelleme verir dayanıklılık + kamera + donanım + ses + ekran olarak daha iyi Z1 İphone5s ten senin karar vermen gereken işletim sistemi ve tasarım sanırım çünkü ikisinide alınca senin pişman etmezler :)