Bu konuyu okuyanlar

elma armut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Herkese merhaba, 2 cihaz arasında Kararsız kaldım. Yıllardır her sene normal modelleri alırım 11pro-12pro-13 pro gibi sizce 14 de pro Max tercih edilirdi ? yada Max cihazlar tercih edilmelimi ( artıları eksileri ) nedir ? iki boyuda kullanan ve deneyimleyen arkadaşlar benimle paylaşırsa çok iyi olur. hangisinden daha memnun kaldılar ? Birde ötv indirimi konusu var sizce high-premium cihazlara gelirim gelirse ne oranda gelir teşekkürler

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Max’ların ekranları daha iyi. Ama kalas gibiler.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
ÖTV indirimi öğrenciler yada ilk cihaz alıma özel gelicek diye konuşuluyor. Ayın 28'i açıklama yapılcak denildi. Bu durum göz önünde bulundurulunca net bir şey demek şuan için doğru olmaz.

Pro ve Pro Max modelleri arasında batarya ve ekran boyut farkı var. Yıllarca Pro modelini tercih ettiysen eğer elinde daha büyük geleceğinden kaynaklı rahat edemeyebilirsin. Yine denenmeden bişeyde söylemek doğru değil.

Kendi fikrim olarak yakın zamanda 14 Pro modelini alıcam. Pro Max modelleri benim için çok büyük ve çok kaba duruyor.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Herkese merhaba, 2 cihaz arasında Kararsız kaldım. Yıllardır her sene normal modelleri alırım 11pro-12pro-13 pro gibi sizce 14 de pro Max tercih edilirdi ? yada Max cihazlar tercih edilmelimi ( artıları eksileri ) nedir ? iki boyuda kullanan ve deneyimleyen arkadaşlar benimle paylaşırsa çok iyi olur. hangisinden daha memnun kaldılar ? Birde ötv indirimi konusu var sizce high-premium cihazlara gelirim gelirse ne oranda gelir teşekkürler
Pro modelleri tek elle kullanım için uygun ama işin içine batarya performansı girdiği zaman uzun vadede Max ler daha avantajlı.