Apple İphone 14 Pro Max Bluetooth Kulaklık Önersi

Bu konuyu okuyanlar

ysrhcb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler herkese,
Apple İphone 14 Pro Max için 2 kulaklık arasında kaldım arkadaşlar varsa artıları eksileri hangisini tercih etmeliyim hangisini önerirsiniz
1.
Apple Airpods Pro (2.Nesil)
2.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık​

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Reaksiyon puanı
4,331
İyi günler herkese,
Apple İphone 14 Pro Max için 2 kulaklık arasında kaldım arkadaşlar varsa artıları eksileri hangisini tercih etmeliyim hangisini önerirsiniz
1.
2.

Apple AirPods Pro 2.Nesil almanızı tavsiye ederim :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Reaksiyon puanı
4,331

Seste gecikme oluyor mu peki? Ben Galaxy Buds kullanırken gecikme sorunu yaşıyordum.
AirPods Pro aldıktan sonra sorun tamamen ortadan kalktı diyebilirim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Seste gecikme oluyor mu peki? Ben Galaxy Buds kullanırken gecikme sorunu yaşıyordum.
AirPods Pro aldıktan sonra sorun tamamen ortadan kalktı diyebilirim.

Gecikme olmuyor. Sony'nin su an en ust seviye TWS kulakligi zaten. Bizim ulkede ciddi manada yerel fiyatlandirma uyguluyorlar yoksa ABD fiyatlari hemen hemen ayni AirPods Pro 2 ile.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
İyi günler herkese,
1.
2.

Airpods Pro 1 Veya 2 Hangisini Alirsaniz Alin Memnun Kalirsiniz Herhangi Bir AirPods Pro Alıp Geçin Derim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Airpods Pro 1 Veya 2 Hangisini Alirsaniz Alin Memnun Kalirsiniz Herhangi Bir AirPods Pro Alıp Geçin Derim

Apple'in fiyat tarafinda en sisirilmis urunleri kulakliklar olabilir. Ikinci elde de telefonda oldugu gibi kayip yasamama olayi yok. Ustelik ekosistem icin belki de en az oneme sahip urunlerden birisi. AirPods 3 fiyatina Pro 2 kalitesi veren baska kulakliklar var piyasada.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Apple'in fiyat tarafinda en sisirilmis urunleri kulakliklar olabilir. Ikinci elde de telefonda oldugu gibi kayip yasamama olayi yok. Ustelik ekosistem icin belki de en az oneme sahip urunlerden birisi. AirPods 3 fiyatina Pro 2 kalitesi veren baska kulakliklar var piyasada.
Fiyat konusunda Cok Haklisiniz Acikcasi Cok Fazla Secenek Var Ama Ben Gerek Ekosistem Uyumu Gerek Yazilima Entegresi Yuzunden Daima Bir AirPods'un Apple Cihazlarla Ozellikle iPhone'lar İle Daha Pratik Calistigina İnaniyorum.

Ha Ama Fiyatlari Gercekten Bu Konuda Rezalet Ve Halefleri Çok Tabiki Kişiye Bagli Ekosistem Ve Mobilite Takintisi Olmayan Cogu İnsan Daha Farkli Seceneklere Yonelebiliyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Fiyat konusunda Cok Haklisiniz Acikcasi Cok Fazla Secenek Var Ama Ben Gerek Ekosistem Uyumu Gerek Yazilima Entegresi Yuzunden Daima Bir AirPods'un Apple Cihazlarla Ozellikle iPhone'lar İle Daha Pratik Calistigina İnaniyorum.

Ha Ama Fiyatlari Gercekten Bu Konuda Rezalet Ve Halefleri Çok Tabiki Kişiye Bagli Ekosistem Ve Mobilite Takintisi Olmayan Cogu İnsan Daha Farkli Seceneklere Yonelebiliyor.

Airpods Pro 2 ile WF-1000XM4 arasinda 2000 TL fark var. Ben kutusunu actigim anda Sony kulaklik da otomatik iPhone'a baglaniyor. Ustelik oldukca detayli bir uygulamasi da mevcut. Iki cihaza ayni anda baglanma ozelligi de var. Tek eksigi baglandigi zaman cikan animasyon. Onun icin de 2000 TL veremem sahsen.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Airpods Pro 2 ile WF-1000XM4 arasinda 2000 TL fark var. Ben kutusunu actigim anda Sony kulaklik da otomatik iPhone'a baglaniyor. Ustelik oldukca detayli bir uygulamasi da mevcut. Iki cihaza ayni anda baglanma ozelligi de var. Tek eksigi baglandigi zaman cikan animasyon. Onun icin de 2000 TL veremem sahsen.
Farkli Bir Bakis Acisi Ve Mantikli Bir Bakis Acisi Sahsen Düzen Ve Ekosistem Takintim Oldugu İcin Ben Airpods Ailesinden Şaşmam Ama Dedikleriniz Dogrudur.

Ses Kalitesine Geldigimiz Zaman Airpods Ailesine Yakin Bazen Birazcik Daha Uygun Fiyatlarla Cok Daha İyi Sesler Ve Deneyimler Sunan Kulakliklar Var.

Burda Olay Tamamen Kişide Bitiyor Kişinin Bir Ekosistem Takintisi Yoksa Zaten Seçimini Degisik Kulakliklara Yonlendiriyor.

hicoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

hakkındaki görüşleriniz nedir?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994

hakkındaki görüşleriniz nedir?

En cok karisik yorumun oldugu cihazlardan birisi begenen cok begeniyor begenmeyen hic begenmiyor ortasi yok ben onermem sahsen daha iyi alternatifler var.