Hangi Televizyon Markası(Plazma) Almalıyım ? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

ozaycarsanba67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Televizyon Alacağım Fakat Çok Kararsızım Hangi Marka Önerirsiniz Tabi Neden O Marka ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Bilgilerinize.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
TV alacaksam LG alırım, panel ve tasarım konusunda çok iyiler. Kendi panellerini kendi ürettikleri için LG alma taraftarıyım.
Tabii bu size kalmış, Samsung görünümde insanı cezbediyor ancak Samsung'un panellerini de LG'nin ürettiğini duydum diyebilirim.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
2 sene önce Samsung Smart Tv almıştık. Gerçekten memnun kaldık.
Özellikleri vs. gayet kullanışlı.
Ama teknoloji marketlerini gezerken çoğu zaman LG dikkatimi çekiyor.
Tasarım ve özellik bakımından daha başarılı buluyorum LG'yi.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Panel konusunda sharp şuan 1 numara ancak bütçeyi arttırman lazım. Onun dışında LG iyidir.

hkmtrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
LG gerçekten bu konuda iyi. Hem görüntü kalitesi hem işletim sistemi açısından oldukça başarılı. 1 yıldır kullanıyorum 42" oldukça memnunum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
8 senelik Philips hala dayanıyorsa başka markaya bakma.Bu süre içinde lanet olası misafir Çocuklarının saldırısına da uğradı.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
8 senelik Philips hala dayanıyorsa başka markaya bakma.Bu süre içinde lanet olası misafir Çocuklarının saldırısına da uğradı.
Philips kadar berbat bir firma yok. Bundan 4-5 sene önce bir tv alındı,garantisi gittiği gün paneli gitti yanmış mı artık bilmiyorum darbe olmadan panel kullanılmaz hale gelmiş, neyse parası neyse verdik o Zaman 400-500 TL gibi bir ücret ödedik, 1 ayı geçti hale tamir olacak neymiş yurt dışından panel geliyor filan bekledik 40 gün oldu arıyoruz monte ettik test ediyoruz neyse 10 gün test ettiler en son aradılar biz bunu yapamıyoruz verdiğiniz garanti dişi onarım bedelini iade edeceğiz, ürünün onarilamayacagini söylediler o gün bu gündür böyle saçma bir hata alıp ücreti mukabilinde bile onarımını yapamayan bir markadan asla tv almadık almayacağız aldırmayacağız.

Serhatak0021

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg samsung bunlar kore firmaları Sony öneririm panel üreticisi olmak önemli değil renk işlemcisi en iyi Sony 2016 Sony tvlerin öneririm

Sempatik_Tinerci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm gardaş. LG ler iyidir. tavsiye ederim bitane aldım internetten. baktım küçük geldi gittim mağazada farklı ürünle değiştirdim. ucuz televizyon alcaksan bence LG iyidir.

Son düzenleme: