Hangi Televizyon Markası(Plazma) Almalıyım ? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Bilgilerinize.
 

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
TV alacaksam LG alırım, panel ve tasarım konusunda çok iyiler. Kendi panellerini kendi ürettikleri için LG alma taraftarıyım.
Tabii bu size kalmış, Samsung görünümde insanı cezbediyor ancak Samsung'un panellerini de LG'nin ürettiğini duydum diyebilirim.
 

Meridian

Dekan
2 sene önce Samsung Smart Tv almıştık. Gerçekten memnun kaldık.
Özellikleri vs. gayet kullanışlı.
Ama teknoloji marketlerini gezerken çoğu zaman LG dikkatimi çekiyor.
Tasarım ve özellik bakımından daha başarılı buluyorum LG'yi.
 

rawkid

Dekan
Panel konusunda sharp şuan 1 numara ancak bütçeyi arttırman lazım. Onun dışında LG iyidir.
 

hkmtrn

Öğrenci
LG gerçekten bu konuda iyi. Hem görüntü kalitesi hem işletim sistemi açısından oldukça başarılı. 1 yıldır kullanıyorum 42" oldukça memnunum.
 
8 senelik Philips hala dayanıyorsa başka markaya bakma.Bu süre içinde lanet olası misafir Çocuklarının saldırısına da uğradı.
 

Lazzz

Rektör
8 senelik Philips hala dayanıyorsa başka markaya bakma.Bu süre içinde lanet olası misafir Çocuklarının saldırısına da uğradı.
Philips kadar berbat bir firma yok. Bundan 4-5 sene önce bir tv alındı,garantisi gittiği gün paneli gitti yanmış mı artık bilmiyorum darbe olmadan panel kullanılmaz hale gelmiş, neyse parası neyse verdik o Zaman 400-500 TL gibi bir ücret ödedik, 1 ayı geçti hale tamir olacak neymiş yurt dışından panel geliyor filan bekledik 40 gün oldu arıyoruz monte ettik test ediyoruz neyse 10 gün test ettiler en son aradılar biz bunu yapamıyoruz verdiğiniz garanti dişi onarım bedelini iade edeceğiz, ürünün onarilamayacagini söylediler o gün bu gündür böyle saçma bir hata alıp ücreti mukabilinde bile onarımını yapamayan bir markadan asla tv almadık almayacağız aldırmayacağız.
 

Serhatak0021

Öğrenci
Lg samsung bunlar kore firmaları Sony öneririm panel üreticisi olmak önemli değil renk işlemcisi en iyi Sony 2016 Sony tvlerin öneririm
 
Selamunaleyküm gardaş. LG ler iyidir. tavsiye ederim bitane aldım internetten. baktım küçük geldi gittim mağazada farklı ürünle değiştirdim. ucuz televizyon alcaksan bence LG iyidir.
 
Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst