Öneri Hangi Telefonu Almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Herkese Günaydın Benim Almak istediğim 3 Telefon var bunlar iPhone 13 Pro Max Samsung S22 ultra ve Huawei P50 ama hangisini alacağıma karar veremiyorum Sizce Hangisini Almalıyım Hangisi Daha iyi onu bilemiyorum sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Ceinly62

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence İphone 13 Pro Max almanı tavsiye ederim illa android istiyorsan Samsung S22 Ultra seç derim. Ama benim oyum İphone'dan yana olurdu.

makteamtr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Redmi Note 11t Pro modelini kesinlikle incelemeni isterim. Çevremdeki usta fotoğraf sanatçıları bundan almaya başladı. En azından bir incele. Pişman olmazsn ;)

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Redmi Note 11t Pro modelini kesinlikle incelemeni isterim. Çevremdeki usta fotoğraf sanatçıları bundan almaya başladı. En azından bir incele. Pişman olmazsn ;)
Andeoidte fotografların instagrama tam kaliteyle yüklenmediğini farkedince gelen pişmanlık? .Oyum iphoneden yana,illa android alacağım diyorsan samsung derim.

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Bana Samsung S22 Ultra iPhone13 Pro Max ve Huawei P50 Pro Özelliklerinden Bahseder misiniz ve Hangisinin Daha güçlü olduğu ve Hangisinin Kamerası Daha iyi Söyler misiniz

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Bana Samsung S22 Ultra iPhone13 Pro Max ve Huawei P50 Pro Özelliklerinden Bahseder misiniz ve Hangisinin Daha güçlü olduğu ve Hangisinin Kamerası Daha iyi Söyler misiniz
Bunun için neden youtube karşılaştırma videolarını izlemiyorsun? Her şey performans değil.Bende 2 telefon var,redmi note 10 ve galaxy a31. Redmi çok daha iyi olmasına rağmen a31'i kullanıyorum çünkü samsungun one uı arayüzünü beğeniyorum.Demek istediğim hangisi hoşunuza giderse onu alın,yoksa herkes iphone samsung der.

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Bunun için neden youtube karşılaştırma videolarını izlemiyorsun? Her şey performans değil.Bende 2 telefon var,redmi note 10 ve galaxy a31. Resmi daha iyi olmasına rağmen a31 kullanıyorum çünkü samsungun one uı arayüzünü beğeniyorum.Demek istediğim hangisi hoşunuza giderse onu alın,yokaa herkes iphone samsung der.
Teşekkürler

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
Bence iPhone 13 Pro Max Almam Daha iyi olur Bana Yardımcı Olan herkese Teşekkür ederim

asdf12as

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun Oynamak için Kullanmayacağım Sadece Aramak konuşmak mesaj yazmak ve fotoğraf çekmek için
cihaz fazlasıyla yüklü gerek işlemci, gerek kamera, gerekse batarya olarak ve fiyatıda 13 pro max den daha ucuz. ha birde tasarımı gayet hoş duruyor.

Murat01Can

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
55
cihaz fazlasıyla yüklü gerek işlemci, gerek kamera, gerekse batarya olarak ve fiyatıda 13 pro max den daha ucuz. ha birde tasarımı gayet hoş duruyor.
Bende Zaten iPhone 13 Pro Max Almaya Karar verdim Yardımın için teşekkürler

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone 13 Pro Max in video kalitesi ve işlemci performansı konusunda şuanda en iyi telefon denilebilir. iPhone 13 Pro Max almanızı tavsiye ederim.