HANGİ TELEFONU ALMALIYIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dreys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
6 senelik samsung galaxy s6 kullanıcısıyım artık uygulamaları ve oyunları desteklememeye başladığı ve ağır kaldıgı icin yeni telefon almak istiyorum.
Bütçe sıkıntı yok ancak çok yüksek fiyatlı telefon almak istemiyorum çünkü o telefonlardaki her özellikleri kullanmıyorum. Aklımda 3 tane telefon var ;

Iphone 11: tercih edersem tek sebebi kamera porte modu için olur.
Samsung galaxy note 10 plus: gönlüm bundan yana hepsiburada da 8 bin tl ye bulunabiliyor. Ekran batarya ve hiz konusunda bu telefon al beni diyor ama kamera konusunda tatmin edeceğini düşünmüyorum. Deneyimleyen varsa iphone 11 in portre moduyla yarışır mı?

Xiaomi redmi note 8 pro: uygun fiyati ve performansi sebebiyle alınabilir. Premium hissiyat vermez sadece her isi görür kamera dışında.

Tavsiyelerinizi bekliyorum..

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
6 senelik samsung galaxy s6 kullanıcısıyım artık uygulamaları ve oyunları desteklememeye başladığı ve ağır kaldıgı icin yeni telefon almak istiyorum.
Bütçe sıkıntı yok ancak çok yüksek fiyatlı telefon almak istemiyorum çünkü o telefonlardaki her özellikleri kullanmıyorum. Aklımda 3 tane telefon var ;

Iphone 11: tercih edersem tek sebebi kamera porte modu için olur.
Samsung galaxy note 10 plus: gönlüm bundan yana hepsiburada da 8 bin tl ye bulunabiliyor. Ekran batarya ve hiz konusunda bu telefon al beni diyor ama kamera konusunda tatmin edeceğini düşünmüyorum. Deneyimleyen varsa iphone 11 in portre moduyla yarışır mı?

Xiaomi redmi note 8 pro: uygun fiyati ve performansi sebebiyle alınabilir. Premium hissiyat vermez sadece her isi görür kamera dışında.

Tavsiyelerinizi bekliyorum..
Galaxy S21 e bakmanızı tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
8,023
Note 8 Pro ne alaka? Diğer 2 cihaz amiral gemisi 8 pro ise giriş seviye. Her anlamda farkı hisettirir.

Ek olarak ben olsam 11 alırım.

Dreys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Note 8 Pro ne alaka? Diğer 2 cihaz amiral gemisi 8 pro ise giriş seviye. Her anlamda farkı hisettirir.

Ek olarak ben olsam 11 alırım.
Yaklasik 5-6 bin tl asagi fiyati var. O fiyata o performans icin alinabilir dedim. Ama uzun yillar kullanacagim icin note 10 plus mantikli gözüküyor

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi Note 8 Pro'yu direkt eleyin. Bunlar arasından Note 10+ bunlar dışında OnePlus 8. Kamera benim için önemli değil, bir telefona 7000-8000 gibi fiyatları ödemek istemiyorum diyorsanız Poco F3 beklenebilir.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
8. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...