Hangi Telefonu Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Juegrasce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.500 TL'lik bütçem var.Yani bu fiyatı geçmeyecek bir telefon almak istiyorum.Çok fazla seçenek olduğu için karar veremiyorum.Sizce hangi telefonu almalıyım?

* Nedenleri ile yazarsanız sevinirim.Şimdiden hepinize teşekkürler...

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Ben olsam note 4 alırdım sonuçta eski ama güzel telefon...

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
1.500 TL'lik bütçem var.Yani bu fiyatı geçmeyecek bir telefon almak istiyorum.Çok fazla seçenek olduğu için karar veremiyorum.Sizce hangi telefonu almalıyım?

Merhaba,

1500 tl bandinda tavsiye ettigim urunler;

* Samsung s6 ( hepsiburada ithalatci garantili)
* Sony xperia z5c.
* Samsung note 4
* Lg g4 ( Lg Türkiye garantili)

Samsung s6: Bu tavsiye ettigim cihaz icindeki en guclu olani. Ekran ve kamera konusunda cok basarili olan urun kasa malzeme kalitesi de cok basarili. Urunun basarisiz oldugu nokta ise pil performansi.

Sony xperia z5c: 720p ekran ve sd810 islemci kombinasyonu ile cok iyi oyun performansi veren guclu bir urun. Arka kamera performansi iyi fakat on kamera performansi beklenenin altinda kaldi. Pil performansi gundelik kullanimda iyi.

Samsung note 4: Uzun suredir piyasada olan cihaz guclu yapisi ve sundugu ekran kamera pil performansi ile kullanicilarini memnun eden bir cihaz. Urunun kotu noktasi bulunmamakta.

Lg g4: Piyasada bootloop sorunu ile bilinen cihaz sd808 islemcisi 3gb ram 32gb rom ile note 4 ayarinda bir donanima sahip. Ekran ve kamera performansi cok basarili olan urunun pil performansi ortalama duzeyde. Urunun kotu yani ise kasa malzeme kalitesi. Alacaginiz g4 600K.... ve ustu seri numarasina sahip olsun. Eger garanti suresi icinde bootloop soruni yasarsaniz lg bu sorunu yasayan hemen hemen butun cihazlari sorunsuz seri ile degisim yapti.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477

Egonu hangisi tatmin edecekse onu al.

Juegrasce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan beklentilerim:
-Ekran Büyük Olsun
-Kamerası iyi olsun (Arka ve Ön ikiside)
-Şarj sıkıntısı Olmasın

Juegrasce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben vatandan alıcam telefonu. Dediğiniz telefonlar s6 , note 4 , lg g4 , z5c bunlar 1500 TL'nin üstünde bu mağazada.Malesef başka bir mağazadan alma şansım yok.