Soru Hangi telefon?

Bu konuyu okuyanlar

derya.kk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, 5 yıldır htc kullanmaktayım fakat artık telefon öldü diyebilirim. Samsung s20 Fe, Xiaomi Mi10t Pro ve İphone 11 arasında kararsız kaldım. Aldığım zaman uzun yıllar beni idare edebilmeli ve kamerası güzel olmalı. Bütçemi biraz zorlarsam 11 alabiliyorum ama o kadar fiyat farkı vememe değer mi bilemiyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Çözüm
Mi 10T Pro kamera performansıyla segmentinin çok altında, orta segment cihazlara denk bir performans sergiliyor. Bu sebeple önermem. Kendim iPhone 11'e yeni yeni geçmiş biriyim. Deneyimlerimi aktardığım konuya bakmak istersen:
Reaksiyon puanı
1,768
Kamera ve uzun kullanımda iphone 11

Ben olsam tasarımdan ötürü s20 fe snapdragonlu versiyonunu seçerdim ama senin ihtiyaçlarını karşılayan en iyisi iphone 11

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Mi 10T Pro kamera performansıyla segmentinin çok altında, orta segment cihazlara denk bir performans sergiliyor. Bu sebeple önermem. Kendim iPhone 11'e yeni yeni geçmiş biriyim. Deneyimlerimi aktardığım konuya bakmak istersen:

Çözüm

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar merhaba, 5 yıldır htc kullanmaktayım fakat artık telefon öldü diyebilirim. Samsung s20 Fe, Xiaomi Mi10t Pro ve İphone 11 arasında kararsız kaldım. Aldığım zaman uzun yıllar beni idare edebilmeli ve kamerası güzel olmalı. Bütçemi biraz zorlarsam 11 alabiliyorum ama o kadar fiyat farkı vememe değer mi bilemiyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.
iPhone 11 almanızı tavsiye ederim.

derya.kk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kamera ve uzun kullanımda iphone 11

Ben olsam tasarımdan ötürü s20 fe snapdragonlu versiyonunu seçerdim ama senin ihtiyaçlarını karşılayan en iyisi iphone 11
S20 fe nin ön kamerası nasıl birde nasıl anlatsam mesela xiaomilerde selfie cekerlen instagram da vs. Tam ekran gibi çekiyor çok yakın çekiyor gibi geliyor s20 fe de öyle midir?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Mi 10T kamera olarak rakiplerinin çok altında ve yazılımı kötü onu kesinlikle almayın.

Snapdragonlu S20 fe ve iPhone 11 arasındanda iPhone 11 alırdım çünkü kamera, işlemci gibi konularda öne geçiyor.Hemde iPhone 11 alırsan iOS işletim sistemiyle tanışmış olursun.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
S20 fe nin ön kamerası nasıl birde nasıl anlatsam mesela xiaomilerde selfie cekerlen instagram da vs. Tam ekran gibi çekiyor çok yakın çekiyor gibi geliyor s20 fe de öyle midir?
S20 FE'de en çok şikayetin ön kameradan geldiğini söyleyebilirim. Kullananlar özellikle düşük ışık performansından pek memnun değil. iPhone 11 bu konuda ve sosyal medya uygulamalarında paylaşım kalitesinde çok daha iyi. Sizin için bunlar önemliyse iPhone 11'e çıkın ama bence S20 FE fiyatıyla iPhone 11'in önünde bir cihaz. 120Hz FHD+ Super Amoled ekrandan, OIS'li 3x optik zoom yapabilen telefoto kameradan, kablolu ve kablosuz daha hızlı şarjdan vazgeçip 2000 TL daha fazla vererek iPhone 11 almak bana mantıklı gelmiyor.

Son mesajlar