Hangi sirketin hisse senedini alırsınız

Dertsizali

Profesör
Reaksiyon puanı
2,177
Takip ettiğiniz şirket varmı 1000₺ hisse senedi almayı düşünüyorum da..

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
ben olsam bim in düşmesini beklerim biraz düştüğü gibi alırım zaten kesinlikle artan bi hisse yada şişecam, ard bilgisayar alabilirsiniz

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Pek takip etmiyorum ama teknoloji şirketlerinden yada aselsan dan alırdım. Teknoloji şirketleri her geçen yıl büyüyor.

Dertsizali

Profesör
Reaksiyon puanı
2,177
Buradan alınacak tek tavsiyeyle işe girilmez. Balığı yemeyi değil, tutmayı öğrenmelisiniz. Zaten yanlış bir tavsiyeyle tüm parayı kaybedebilirsiniz.
Bende demiyorum zaten hemen alcam.. söylenen şirketi bende takip ederim.. uzun zamandır düşünüyorum ama bulamadım..
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam bim in düşmesini beklerim biraz düştüğü gibi alırım zaten kesinlikle artan bi hisse yada şişecam, ard bilgisayar alabilirsiniz
Bim i bu yılın ilk aylarında alsaydim iyidi ama şimdi riskli Bim pandemi den millet marketlerden çıkmıyor. Pandemi. Kalkarsa marketlerin bir çoğu düşer... Diye düşünüyorum.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Bende demiyorum zaten hemen alcam.. sotlenem şirketi bende takip ederim.. uzun zamandır düşünüyorum ama bulamadım..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bim i bu yılın ilk aylarında alsaydim iyidi ama şimdi riskli Bim pandemi den millet marketlerden çıkmıyor. Pandemi. Kalkarsa marketlerin bir çoğu düşer... Diye düşünüyorum.
Hocam basit taktik vereyim. Haberlere bakın. Örnek vermek gerekirse korona başında "Maske satışları artıyor" gibi bir habere göre maske üreten bir şirketten hisse alsaydınız, şu an fazlasıyla değerlenmiş olacaktı. En temel mantık bu bence.