Hangi Ses Sistemini Tavsiye Edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] gerekli a.ıklamayı yapmış
[MENTION=46939]acabuco4[/MENTION] zaten hoparlörlerin hepsinden aynı ses gelmiyor eğer gerçek 5.1 kayıtsa dinlediğin müzik ya da film. birinden beat geliyor,öbüründen vokal ,öbüründen başka bir şey değişik değişik misal film izliyorsun araba geçerken ses soldan sağa ya da sağdan sola doğru geçiyor arabanın gidiş yönüne göre.

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0

aguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
399Tl çok iyi fiyat. hem de bimekste :s bence her türlü işini görür özellikle müthiş film izlenir diye düşünüyorum. ama komşularla aranız bozulur diyeyim :D

valla aslında bende şok oldum fiyatı görünce :) komşu derdim yok fiyatta uygun alabiliriz sorun yok yani :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar bir sinema sistemi ile ilgili bilgi almak istiyorum. fiyatı bana çok uygun geldi rica etsem yardımcı olurmusunuz bu model benim işimi görecek midir?

http://www.karsilastir.com/u7151/Philips-HTS5520--800W-Hdmi-USB-DTS--Ev-Sinema-Sistemi-3D-fiyatlari

İşini görmesine görür her türlü yalnız şunu bilmeni isterim üzerlerinde yazan watt değerlerine sakın aldanma çünkü çok fazla sallıyorlar özellik lede ev sinema sistemlerinde bilgin olsun.

aguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşini görmesine görür her türlü yalnız şunu bilmeni isterim üzerlerinde yazan watt değerlerine sakın aldanma çünkü çok fazla sallıyorlar özellik lede ev sinema sistemlerinde bilgin olsun.

öyleyse direk sipariş vermiyim en azından bi mağazada bakarım

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Evi mi sallayacaksın... :D

bu yorumunu gördüm aklıma geldi.. :D Bi arkadaş vardı 5+1 sistemi ses kartının win7 sürücüsü yoktu (daha yeni çıkmıştı)işletim sisteminndedede ne yaptıysak tanımadı...
sadece 2 si çalışıyodu win 7 de hoparlör lerin bende xp kullan diyodum 5+1 için xp de sorunsuzdu win 7 den vazgeçti xp ye döndü dedim olum niye bu kadar çok istiyosun dünyanın parasını vermişsin o zaman 800 tl yemi ne almıştı.. Diyodu Camları kırmam lazım :D Çatlak yaw :D

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla aslında bende şok oldum fiyatı görünce :) komşu derdim yok fiyatta uygun alabiliriz sorun yok yani :)
iyi o zaman şimdiden hayırlı olsun. alınca artık görüşlerini paylaşırsın almayı düşünen başka arkadaşlara da fikir olsun diye...

aguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
belirttiğim ürünü aldım arkadaşlar yaklasık 5 gündür kullanıyorum evi sallıyorum :) herkese tavsiye ederim..

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
belirttiğim ürünü aldım arkadaşlar yaklasık 5 gündür kullanıyorum evi sallıyorum :) herkese tavsiye ederim..

güle güle kullan :) sesi çok açma ya sağır olursun ya da komşularla kavgalı mazallah :D

Son mesajlar