Hangi Ses Sistemini Tavsiye Edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
2.Seçenekti ses sisteminin hemen hemen aynısını kullanmıştım.(Çocuk kırana kadar).
Çok memnun kaldım.Tavsiye ederim şahsen :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
o fiyata alacağın ses sitemi için fazla araştırmaya girme derim. şeklini beğendiğini al.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
logitech varsa onu al :) pazar yerine dönmüş bütün sistemleri koymuşsun maşallah :D

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ses gücü konusuna takılıyorum aslında çok bir şey fark eder mi? daha sonra çok daha iyi bir ses sistemi alacağım ama bu şu an için söz konusu değil malesef.zamansız bozuldu benim ses sistemim.

--- Mesaj Güncellendi ---

logitech varsa onu al :) pazar yerine dönmüş bütün sistemleri koymuşsun maşallah :D

hahaha abi bu paraya tahmin ettiğimden fazla seçenek çıktı karşıma asıl aklıma yatan şu üçü şu anda

http://www.teknosa.com/kategori/bil.../125340166/jwin_sps3322_21_anfili_ses_sistemi

http://www.teknosa.com/kategori/bil...656/125340125/logitech_9700851914_z3e_speaker

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/bilgisayar_hoparloru/656/125340207/jwin_m107_21_speaker

şunun da kumanda olayı güzel aslında tipini pek beğenmesem de... :D

http://www.teknosa.com/kategori/bil...125340153/sonicgear_ego_6r_21_u_k_ses_sistemi

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler tekrardan usta,tamam logitech'te karar kılınmıştır markaya güvendiğimden.yarın almaya gidiyorum :) hepinize tekrar tekrar teşekkürler...

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hadi hayırlı olsun o zaman [MENTION=108307]CLOUD[/MENTION] doğru seçim yapmışsın kardeş. :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hadi hayırlı olsun o zaman @CLOUD doğru seçim yapmışsın kardeş. :)

teşekkürler ama hevesim kursağımda kaldı hiçbir teknosada bulunmuyormuş,bir bilgisayarcıda gördüm adam teknosadakinin çok üstünde fiyat istedi.bana da beklemek düştü bu arada para biriktireyim belki daha iyi bir şey alabilirim.yine de yardımlarınız için teşekkürler.aslında bir an önce alabilseydim iyi olacaktı ses sistemsiz kaldım evde iyi mi :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
valla dostum orası sana kalmış , tabiki logi her türlü iyidir, lakin snopy de boş değil :) senin içine hangisi sindi ise :) onu al derim.

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla dostum orası sana kalmış , tabiki logi her türlü iyidir, lakin snopy de boş değil :) senin içine hangisi sindi ise :) onu al derim.

snopy'nin bende bilgisayar kulaklığı var. açıkçası pek memnun değilim.Tabi bunu telefonumda kullandığım sennheiser'la kıyaslayınca.galiba en iyisi beklemek.belki şansıma o arada geliverir logitech'ler .ilginiz için hepinize tekrardan teşekkürler...

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Snopy nedir ya bildiğin çin malı arkadaşım. İşine yaramaz. Logitecht ten şaşma derim bulamazsan bekle ya da başka modeline bak ama dandik markalara yönelme...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Snopy nedir ya bildiğin çin malı arkadaşım. İşine yaramaz. Logitecht ten şaşma derim bulamazsan bekle ya da başka modeline bak ama dandik markalara yönelme...

Öyle deme çin malıda olsa kesinlikle benim beğendiğim bir ses kalitesine sahip.. he o kadar etkili olmayabilir ama fenada değil ;)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beklemedeyim mecbur kulaklığa kaldık şimdilik aha klavyede bozulmuş hey Yarabbi,bu bilgisayar beni batırmaya niyetli :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sabret, sakın pest etme. unutmaki sabreden derviş.... :D

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
logitech, creative veya sony bu üçlüden birini al bunlardan şaşma....

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sabret, sakın pest etme. unutmaki sabreden derviş.... :D

muradını yermiş :D acı yok raki acı yok raki :D

creative için kötü diyorlar 230lu bir modeli varmış bi onun için iyi yorumlar gördüm bu arada teşekkürler tekrardan :D

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Logitech fena değil.

Evin duvarları nerdeyse herkesin kalitesiz olduğu için daha büyük ses sistemine asla gerek olmuyor.
Yüksek seslerde kalite farkı ortaya çıkıyor.

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Logitech fena değil.

Evin duvarları nerdeyse herkesin kalitesiz olduğu için daha büyük ses sistemine asla gerek olmuyor.
Yüksek seslerde kalite farkı ortaya çıkıyor.

bizde yalıtım iyi o yüzden bangır bangır dinleyebileceğim bir sistem bekliyorum duyun sesimizi distribütörler :D

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ses dedin mi duracaksın creative başka söze gerek yok

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bu modeli çok görüyorum mağazalarda bir dinleme imkanım olmadı ama deneyeceğim eğer memnun kalırsam bundan alabilirim beklemekten sıkıldım :)

kullanıyorum evet ama kaç tl lik bişii soruyorsun ona göre

parasının hakkını vermesi önemli olan konu.hakettiği taktirde limiti çekerim yukarı...

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bu modeli çok görüyorum mağazalarda bir dinleme imkanım olmadı ama deneyeceğim eğer memnun kalırsam bundan alabilirim beklemekten sıkıldım :)

parasının hakkını vermesi önemli olan konu.hakettiği taktirde limiti çekerim yukarı...

sbs serisinden al alacaksan creative in ekonomik ve kaliteli