Yardım Hangi Servis Sağlayıcısını Tercih Etmeliyim?

17 Ekim 2020
511
307
63
26
Merhaba,

Oturduğum sitede 100 Mbps fibe altyapı var,
Şuan 50 Mbps Vodafone fiber kullanıyorum 105₺ ödüyorum.
Taahhütüm Ekim' de bitiyor ama Temmuz başında zam geleceği söylentisi var.
O yüzden taahhüt bitmeden yeni pakete geçeyim diyorum.

Sizce hangi pakete geçmeliyin? Hangi sağlayıcı?
Turkcell, Vodafone, Turk Telekom pahalı,
ŞokNet, Gıbırnet filan var.

Önerilerinizi beklemekteyim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,788
6
824
293
36
Şok net, gıbırnet falan hiç tavsiye etmem. Ikisinin de muşteri hizmetleri çöp. Şu anda kullandığın servis sağlayıcısı çok fazla zam yapmazsa şu ankiyle devam etmeni öneririm. He baktın devasa zam yaptı ttnet ya da vodafone öneririm

17 Ekim 2020
511
307
63
26
Şok net, gıbırnet falan hiç tavsiye etmem. Ikisinin de muşteri hizmetleri çöp. Şu anda kullandığın servis sağlayıcısı çok fazla zam yapmazsa şu ankiyle devam etmeni öneririm. He baktın devasa zam yaptı ttnet ya da vodafone öneririm
İşte o riske giremiyorum ki Temmuzda zam gelecekmiş sanırım, benim Ekim' de taahhüt bitiyor.
En kötü ihtimalle 500₺ çekerler diyorum.

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,788
6
824
293
36
İşte o riske giremiyorum ki Temmuzda zam gelecekmiş sanırım, benim Ekim' de taahhüt bitiyor.
En kötü ihtimalle 500₺ çekerler diyorum.

Şu anda zaten senin kullandığın fiyatlarda bir tarife falan kalmadı. Sen ne kadar zam gelecek onu öğrenmeye çalış. Zaten sözleşmen bitmeye yakın zırt pırt arayacaklardır. Hem yeni tarifelerin fiyatlarını öğrenirsin hem de şu anki tarifenin ücretini öğrenirsin. Yani demek istediğim ilk önce kendi kullandığın servis sağlayıcısının ne kadar fiyat çekeceğini öğren. Yoksa çok uğraşırsın, git imzayla netini kapattır, git ötekine imzayla net açtır, gelip bağlamalarını bekle falan.