Hangi Servis Sağlayıcısına Geçeyim ?

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
TTnet'in eski tarifesini kullanıyorum 8 mbit 50 gb akk 67 TL ödüyorum çok büyük bi para 8 mbit internet için zaten akk geçince felç oluyor internet. Sizce superonline 50 mbit 150 gb akk mi geçsem yoksa kablonet mi ? Superonline hakkında pek iyi şeyler duymadım ama kablonete göre ucuz. En fazla aya 70 TL vereblirim.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ttnetin tivibu ile gelen paketlerinden yararlanabilirsin ki bence ttnet baya iyi servis konusunda sorun hoc yasamadim aksam aradik geldiler cozduler bayramda aradik geldiler ki aramamizdan en gec 2 saat sonra

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ttnetin tivibu ile gelen paketlerinden yararlanabilirsin ki bence ttnet baya iyi servis konusunda sorun hoc yasamadim aksam aradik geldiler cozduler bayramda aradik geldiler ki aramamizdan en gec 2 saat sonra
TTNET'de sıkıntı yok ama çok pahalı bana göre. Tivibu'ya gerek yok zaten Dsmart var tam 7-8 sene önce ilk çıktığında almıştık 400 TL ondan beridir hiç para ödemedik ama sinema ve HD kanallar kapalı zaten şuan kullandığımız TV HD Redy 1366x768 olması lazım 32 inch eski televizton gerek yok diye düşünüyorum Tivibu'ya.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
TTnet'in eski tarifesini kullanıyorum 8 mbit 50 gb akk 67 TL ödüyorum çok büyük bi para 8 mbit internet için zaten akk geçince felç oluyor internet. Sizce superonline 50 mbit 150 gb akk mi geçsem yoksa kablonet mi ? Superonline hakkında pek iyi şeyler duymadım ama kablonete göre ucuz. En fazla aya 70 TL vereblirim.
Ben de düşünüyorum, taahhüt bitti.76 lira geldi.Tek kişi kullanınca çok pahalı..Hangisine geçtiniz siz karar verdiniz mi?

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben de düşünüyorum, taahhüt bitti.76 lira geldi.Tek kişi kullanınca çok pahalı..Hangisine geçtiniz siz karar verdiniz mi?
Kusura bakmayın foruma bakmıyorum birkaç gündür görmemişim. Superonline'a geçmeyi planlıyorum 50 mbit 150 GB AKK Asus Memo pad 7 veya 8 veriyorlar Ocak'da taahhüt bitince geçeceğim.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kusura bakmayın foruma bakmıyorum birkaç gündür görmemişim. Superonline'a geçmeyi planlıyorum 50 mbit 150 GB AKK Asus Memo pad 7 veya 8 veriyorlar Ocak'da taahhüt bitince geçeceğim.

50 mbit diyorsun ama bulunduğun bölge fiber destekliyor mu? Desteklemiyorsa kullanamazsın.

Reaksiyon puanı
16,118

hayırlı olsun iyi seçim.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
TTnet fiber yoktu başkasına geçmek istemedim;
ULTRANET LİMİTSİZ Plus 100 Gb AKN
16Mbps ye kadar hız 60+7 lira(60 net,7 telefon) 24 ay taahhüt

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
50 mbit diyorsun ama bulunduğun bölge fiber destekliyor mu? Desteklemiyorsa kullanamazsın.
Kontrol ettim varmış zaten cadde üstünde oturuyorum kabonet ve Superonline panoları mevcut.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hayırlı olsun iyi seçim.
Tesekkurler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

TTnet fiber yoktu başkasına geçmek istemedim;
ULTRANET LİMİTSİZ Plus 100 Gb AKN
16Mbps ye kadar hız 60+7 lira(60 net,7 telefon) 24 ay taahhüt
Sizede hayırlı olsun.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ttnet kullanıyorum sadece akk dışında hiçbir sorunum yok kopma vs hiçbir şey söz konusu değil, 8mbpsye kadar kullanıyorum ve 900 kb/sn 1mb/sn ile indiriyorum gayet rahat tek sorun akk.