Hangi Seçimi Yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Normalde İphone SE 2020 almak istiyordum fakat fiyatından dolayı diğer telefonlara baktım Poco X3 Pro hoşuma gitti, günlük hayatımda Pubg Mobile,Netflix,Youtube,Twitter ve Instagram bunları çok kullanırım fakat benim aklım hâlâ paramı biriktirip SE 2020 almakta çünkü Apple'ın daha iyi daha güçlü yıllar geçse de hâlâ aynı performansı vereceğine ve oyunlarda daha akıcı daha kaliteli oynatmasına inanırım diğer telefon markalarının bunları yapabileceğine inancım yoktur yani Poco X3 Pro almak yerine paramı daha çok biriktirip SE 2020 almak bana daha mantıklı geliyor sizin görüşleriniz nelerdir ?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,252
Kardeşim doğru yolda yürüyorsun, samsung veya xiaomi nin amiralini almıyorsan android alınmaz buna emin ol ?

İnşallah kısa sürede alırsın ?

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Normalde İphone SE 2020 almak istiyordum fakat fiyatından dolayı diğer telefonlara baktım Poco X3 Pro hoşuma gitti, günlük hayatımda Pubg Mobile,Netflix,Youtube,Twitter ve Instagram bunları çok kullanırım fakat benim aklım hâlâ paramı biriktirip SE 2020 almakta çünkü Apple'ın daha iyi daha güçlü yıllar geçse de hâlâ aynı performansı vereceğine ve oyunlarda daha akıcı daha kaliteli oynatmasına inanırım diğer telefon markalarının bunları yapabileceğine inancım yoktur yani Poco X3 Pro almak yerine paramı daha çok biriktirip SE 2020 almak bana daha mantıklı geliyor sizin görüşleriniz nelerdir ?
Android cihazlara rootlama ve romlar sayesinde hem overclock hem performans iyileştirmeleri yapılabiliyor. Eğer ünlü bir model alırsanız Android'de de sıkıntı çekmezsiniz. Yine de Apple biraz daha mantıklı gibi maddi gücünüz iyiyse.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
samsung veya xiaomi nin amiralini almıyorsan android alınmaz buna emin ol ?
Yok öyle bir şey. Çok taraflı bakıyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2021 yılında SE'nin çerçeveli tasarımı, bataryası, ekranı benim için hiç sorun değil sosyal medyada paylaşım kalitesi ve videosu önemli, iOS deneyimlemek istiyorum diyorsanız alınır. Ben almazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada performans olsun kullanım ömrü olsun SE 2020 asla üzmez ama 4.7" o ekranla o batarya kapasitesiyle kullanım rahatlığı sunmuyor.

Son düzenleme:

ilkerdkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Poco daha mantıklı duruyor pubg için güzel bir işlemcisi ve 120 hz ekranı var öte yandan netflix,youtube gibi platformlar içinde ekranı büyük ayrıca kulaklık kullanmıyorsan stereo hoparlörü var. Batarya kapasitesi de oldukça yüksek Aradaki 1000 TLlik fiyat farkı da düşünülürse bence poco almalısın.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,252
Poco daha mantıklı duruyor pubg için güzel bir işlemcisi ve 120 hz ekranı var öte yandan netflix,youtube gibi platformlar içinde ekranı büyük ayrıca kulaklık kullanmıyorsan stereo hoparlörü var. Batarya kapasitesi de oldukça yüksek Aradaki 1000 TLlik fiyat farkı da düşünülürse bence poco almalısın.
Aradaki 1000₺ fark sadece özellik değil ömürde diyebiliriz.

4sler bile hala çalışıyor insanlarda var, galaxy s4 kaç kere gördün 2020 yıllarında?

apple trollü değilimbu arada

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam ben kendim Xiaomi kullanıcısıyım ancak Apple'ın 8 yıllık bir cihazı olan iPhone 6'nın kamerasında çekilen fotoğrafların gözüme kendi Xiaomi Mi 9'umun çıkardığı işlerden güzel gözükmesi sebebiyle ben de Apple'a geçiş yapacağım.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,252
Hocam ben kendim Xiaomi kullanıcısıyım ancak Apple'ın 8 yıllık bir cihazı olan iPhone 6'nın kamerasında çekilen fotoğrafların gözüme kendi Xiaomi Mi 9'umun çıkardığı işlerden güzel gözükmesi sebebiyle ben de Apple'a geçiş yapacağım.

kesinlikle öyle ?

5s te mi8 lite tan daha iyi kamera konusunda

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Ekran ve batarya sizin için sorun değilse - ki aklınızda bulunduğuna göre değil gibi - SE 2020 öneririm. Performans, kamera yazılımı ve video performansı, sosyal medyada optimize edilmesi, akıcı arayüz gibi artıları mevcut.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone SE öneririm.